MERCEDES-BENZ E 300 BLUETEC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ E 300 BLUETEC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.154. de personenauto beschikt over een 231 PK sterke 2987 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 300 BLUETEC (2014 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 8help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.154 |
| Vermogen | 170 KW / 231 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Onlogische tellerstandDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken NH-037-R. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 13 juli 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 27 januari 2017 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 13 juli 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 27 januari 2017 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €7.809Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type E 300 BLUETEC is €9.760 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2987 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 170 KW / 232 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | 642852 |
| Geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.2 L/100km (1:19.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 19.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 136 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1845 kg |
| Massa ledig voertuig | 1745 kg |
| Toegestane max. massa | 2390 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2874 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4880 mm) tot 4.9 meter (4902 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1854 mm) tot 1.9 meter (1873 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1450 mm) tot 1.5 meter (1490 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 17 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 17 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Keuring van 28 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Keuring van 6 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 augustus 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 juni 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 augustus 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 24 juli 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 12 september 2025 | Huidige eigenaar, 239 dagen in bezit |
| 13 november 2023 | 669 dagen in bezit |
| 26 oktober 2023 | 18 dagen in bezit |
| 4 maart 2023 | 236 dagen in bezit |
| 7 januari 2023 | 56 dagen in bezit |
| 9 december 2019 | 1125 dagen in bezit |
