LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Dit kenteken behoort tot een LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.149. de personenauto beschikt over een 149 PK sterke 2179 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 182 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER EVOQUE (2011 - 2013)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 170help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BRUIN |
| Nieuwprijs | €72.149 |
| Vermogen | 110 KW / 149 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 2311 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken NG-028-L. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 23 augustus 2012 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 4 februari 2017 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 23 augustus 2012 |
| Eerste toelating Nederland | 4 februari 2017 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €17.576Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type RANGE ROVER EVOQUE is €9.989 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Motor
| Fabrikant | LAND ROVER |
| Motorinhoud | 2179 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 110 KW / 150 PK |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Motorcode | 224DT |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.5 L/100km (1:15.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.4 km verder |
| CO2 uitstoot | 174 g/km |
| Milieuklasse | EURO 5 A |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1750 kg |
| Massa ledig voertuig | 1650 kg |
| Toegestane max. massa | 2350 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2660 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4355 mm) tot 4.5 meter (4455 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1900 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1605 mm) tot 1.7 meter (1720 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 22 januari 2020 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 17 januari 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 januari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 8 november 2019 | Huidige eigenaar, 2386 dagen in bezit |
