VOLVO XC90
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC90 en heeft een nieuwwaarde van €72.166.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.166 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Brandstof | diesel |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 53 dagen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken ND-931-J. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 1 april 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 16 maart 2017 geïmporteerd naar Nederland.
| Eerste toelating wereldwijd | 1 april 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 16 maart 2017 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €22.862 |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €745 |
| FRIESLAND | €739 |
| DRENTHE | €739 |
| OVERIJSSEL | €723 |
| FLEVOLAND | €727 |
| GELDERLAND | €749 |
| UTRECHT | €729 |
| NOORD HOLLAND | €722 |
| ZUID HOLLAND | €759 |
| ZEELAND | €726 |
| NOORD BRABANT | €730 |
| LIMBURG | €733 |
Motor
| Motorinhoud | 2400 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 120 KW / 163 PK |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 11.1 L/100km (1:9.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7 L/100km (1:14.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.5 L/100km (1:11.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 224 g/km |
| Milieuklasse | Onbekend |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2144 kg |
| Massa ledig voertuig | 2044 kg |
| Toegestane max. massa | 2750 kg |
Ruimte en afmetingen
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 2 juli 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 2 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Keuring van 20 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 mei 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt | 1x Achterlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 28 maart 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Keuring van 27 februari 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 24 juli 2025 | Huidige eigenaar, 289 dagen in bezit |
| 16 maart 2017 | 3052 dagen in bezit |
