JAGUAR F-PACE
Dit kenteken behoort tot een JAGUAR F-PACE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.182. de personenauto beschikt over een 179 PK sterke 1999 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 208 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | JAGUAR |
| Model | F-PACE (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 535help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.182 |
| Vermogen | 132 KW / 179 PK |
| Koppel | 430 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 52 dagen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken ND-127-G. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 januari 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 januari 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 4 januari 2017 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 14 juni 2025
| Datum | 14 juni 2025 |
| Vraagprijs (11 juli 2025) | €19.500 |
| Vraagprijs (14 juni 2025) | €20.500 |
| Plaats | Langezwaag |
Advertentie van 9 mei 2024
| Datum | 9 mei 2024 |
| Kilometerstand | 139.020 km |
| Vraagprijs | €22.850 |
| Plaats | Ochten |
Advertentie van 8 april 2024
| Datum | 8 april 2024 |
| Kilometerstand | 139.020 km |
| Vraagprijs | €23.950 |
| Plaats | Ochten |
Advertentie van 6 februari 2024
| Datum | 6 februari 2024 |
| Kilometerstand | 139.020 km |
| Vraagprijs (11 februari 2024) | €23.950 |
| Vraagprijs (6 februari 2024) | €25.950 |
| Plaats | Ochten |
Advertentie van 3 februari 2024
| Datum | 3 februari 2024 |
| Kilometerstand | 139.020 km |
| Vraagprijs | €25.950 |
| Plaats | Ochten |
Advertentie van 3 januari 2024
| Datum | 3 januari 2024 |
| Kilometerstand | 139.020 km |
| Vraagprijs | €25.950 |
| Plaats | Ochten |
Advertentie van 3 december 2023
| Datum | 3 december 2023 |
| Kilometerstand | 139.020 km |
| Vraagprijs (17 december 2023) | €25.950 |
| Vraagprijs (3 december 2023) | €27.950 |
| Plaats | Ochten |
Advertentie van 2 november 2023
| Datum | 2 november 2023 |
| Kilometerstand | 139.020 km |
| Vraagprijs | €27.950 |
| Plaats | Ochten |
Advertentie van 2 oktober 2023
| Datum | 2 oktober 2023 |
| Kilometerstand | 139.020 km |
| Vraagprijs | €27.950 |
| Plaats | Ochten |
Advertentie van 1 september 2023
| Datum | 1 september 2023 |
| Kilometerstand | 139.020 km |
| Vraagprijs (11 september 2023) | €27.950 |
| Vraagprijs (1 september 2023) | €28.950 |
| Plaats | Ochten |
Advertentie van 1 augustus 2023
| Datum | 1 augustus 2023 |
| Kilometerstand | 139.020 km |
| Vraagprijs | €28.950 |
| Plaats | Ochten |
Advertentie van 1 juli 2023
| Datum | 1 juli 2023 |
| Kilometerstand | 139.020 km |
| Vraagprijs | €28.950 |
| Plaats | Ochten |
Motor
| Fabrikant | JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
| Motorinhoud | 1999 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 132 KW / 180 PK |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Motorcode | 204DTD |
| Tankinhoud | 60 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 87 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.2 L/100km (1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.7 L/100km (1:21.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 21.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.3 L/100km (1:18.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 139 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1882 kg |
| Massa ledig voertuig | 1782 kg |
| Toegestane max. massa | 2460 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2874 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4731 mm) tot 4.9 meter (4853 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1936 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2175 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1667 mm) |
| Draaicirkel | 12.29 M |
Remmen
| Remmen voor | Schijven, 325 mm |
| Remmen achter | Schijven, 325 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 1 juli 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 juni 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 juni 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 23 juni 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 16 juni 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 juli 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 18 juli 2025 | Huidige eigenaar, 295 dagen in bezit |
| 23 mei 2024 | 421 dagen in bezit |
| 30 juni 2023 | 328 dagen in bezit |
| 2 juli 2020 | 1093 dagen in bezit |
