MERCEDES-BENZ E 200
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ E 200 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.192. de personenauto beschikt over een 197 PK sterke 1991 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 200 (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 5help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.192 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 145 KW / 197 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 10 KW / 13 PK |
| Koppel | 320 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.8 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Geen vervaldatum |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig is niet (meer) APK plichtig |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-973-TR. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 17 januari 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 17 januari 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 17 januari 2022 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | MERCEDES-BENZ AG |
| Motorinhoud | 1991 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 145 KW / 197 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 10 KW / 14 PK |
| Motorcode | 264920 |
| Tankinhoud | 50 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 158 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1795 kg |
| Massa ledig voertuig | 1695 kg |
| Toegestane max. massa | 2475 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2939 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (853 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.2 meter (1153 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4945 mm) tot 5.0 meter (4996 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1852 mm) tot 1.9 meter (1868 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2065 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1457 mm) tot 1.5 meter (1499 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 640 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1820 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | Geenhelp_outlineDit voertuig is niet (meer) APK-plichtig |
Recente tenaamstellingen
| 17 februari 2026 | Huidige eigenaar, 81 dagen in bezit |
| 5 februari 2026 | 12 dagen in bezit |
| 17 januari 2022 | 1480 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 5 december 2024
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP240421 |
| Omschrijving | De software van de motorregeleenheid voldoet mogelijk niet aan de voorgeschreven specificaties. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Hierdoor kan de brandstofinspuiting worden gedeactiveerd, wat kan leiden tot een plotselinge uitval van de aandrijving. Dit verhoogt het risico op een ongeval. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 24.966 (waarvan 473 in Nederland) |
Terugroepactie van 7 maart 2024
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP240071 |
| Omschrijving | Het 48-volt massapunt in de motorruimte is mogelijk niet goed bevestigd. Hierdoor kan de elektrische overgangsweerstand toenemen aan het verbindingspunt. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Oververhitting, brandgevaar en uitvallen van het 48V-boordnet. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.612 (waarvan 409 in Nederland) |
Terugroepactie van 25 juli 2023
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP230307 |
| Omschrijving | De brandstoftoevoermodule kan warmlopen en blokkeren. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Uitschakelen van de brandstofpomp en stilvallen van het voertuig |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 8.298 (waarvan 211 in Nederland) |
Terugroepactie van 15 november 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220434 |
| Omschrijving | De bevestiging van de 12 V batterij in de kofferruimte is mogelijk onvoldoende bestand tegen de belasting bij een ongeval. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Hierdoor kan de elektrische aansluiting van de 12 V batterij loskomen, waardoor diverse beschermfuncties voor de inzittende beïnvloed zouden kunnen worden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 44.500 (waarvan 1.209 in Nederland) |
