BMW 520D
Dit kenteken behoort tot een BMW 520D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.197. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 1995 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 520D (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 7help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.197 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 140 KW / 190 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 2 KW / 2 PK |
| Brandstof | diesel, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 4 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-930-VX. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 10 januari 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 10 januari 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 10 januari 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 21 augustus 2025
| Datum | 21 augustus 2025 |
| Kilometerstand | 108.364 km |
| Vraagprijs | €36.940 |
| Plaats | Alphen aan den Rijn |
Advertentie van 5 juli 2025
| Datum | 5 juli 2025 |
| Kilometerstand | 108.364 km |
| Vraagprijs | €33.940 |
| Plaats | Alphen aan den Rijn |
Advertentie van 4 juni 2025
| Datum | 4 juni 2025 |
| Kilometerstand | 108.364 km |
| Vraagprijs (21 juni 2025) | €33.940 |
| Vraagprijs (6 juni 2025) | €32.940 |
| Vraagprijs (4 juni 2025) | €35.940 |
| Plaats | Alphen aan den Rijn |
Advertentie van 4 mei 2025
| Datum | 4 mei 2025 |
| Kilometerstand | 108.364 km |
| Vraagprijs (28 mei 2025) | €34.940 |
| Vraagprijs (9 mei 2025) | €35.940 |
| Vraagprijs (4 mei 2025) | €36.940 |
| Plaats | Alphen aan den Rijn |
Advertentie van 3 april 2025
| Datum | 3 april 2025 |
| Kilometerstand | 108.364 km |
| Vraagprijs (25 april 2025) | €36.940 |
| Vraagprijs (17 april 2025) | €35.940 |
| Vraagprijs (3 april 2025) | €37.940 |
| Plaats | Alphen aan den Rijn |
Advertentie van 18 maart 2025
| Datum | 18 maart 2025 |
| Kilometerstand | 108.339 km |
| Vraagprijs | €35.940 |
| Plaats | Alphen aan den Rijn |
Advertentie van 27 februari 2025
| Datum | 27 februari 2025 |
| Kilometerstand | 108.339 km |
| Vraagprijs (14 maart 2025) | €35.940 |
| Vraagprijs (27 februari 2025) | €36.940 |
| Plaats | Alphen aan den Rijn |
Advertentie van 27 januari 2025
| Datum | 27 januari 2025 |
| Kilometerstand | 108.339 km |
| Vraagprijs (7 februari 2025) | €36.940 |
| Vraagprijs (27 januari 2025) | €37.940 |
| Plaats | Alphen aan den Rijn |
Advertentie van 27 december 2024
| Datum | 27 december 2024 |
| Kilometerstand | 108.339 km |
| Vraagprijs | €37.940 |
| Plaats | Alphen aan den Rijn |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1995 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 140 KW / 191 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 2 KW / 3 PK |
| Motorcode | B47D20B |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 66 dB(A) |
Verbruik en milieu - diesel
| Brandstofverbruik stad | 4.9 L/100km (1:20.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 3.9 L/100km (1:25.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 25.6 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 L/100km (1:23.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 23.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 113 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1855 kg |
| Massa ledig voertuig | 1755 kg |
| Toegestane max. massa | 2470 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2975 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (4963 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1868 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1498 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 september 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 9 september 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 21 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 8 september 2025 | Huidige eigenaar, 251 dagen in bezit |
| 31 juli 2025 | 39 dagen in bezit |
| 6 december 2024 | 237 dagen in bezit |
| 13 november 2024 | 23 dagen in bezit |
| 10 januari 2022 | 1038 dagen in bezit |
