CUPRA FORMENTOR
Dit kenteken behoort tot een CUPRA FORMENTOR personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.174. de personenauto beschikt over een 310 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | CUPRA |
| Model | FORMENTOR (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 18help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.174 |
| Vermogen | 228 KW / 310 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 23.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-902-HG. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 5 maart 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 12 oktober 2021 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 5 maart 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 12 oktober 2021 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €15.442Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type FORMENTOR is €12.663 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 26 maart 2026
| Datum | 26 maart 2026 |
| Kilometerstand | 64.065 km |
| Vraagprijs (17 april 2026) | Onbekend |
| Vraagprijs (26 maart 2026) | €34.950 |
| Plaats | Oosterwolde |
Advertentie van 23 februari 2026
| Datum | 23 februari 2026 |
| Kilometerstand | 63.949 km |
| Vraagprijs | €34.950 |
| Plaats | Oosterwolde |
Advertentie van 23 januari 2026
| Datum | 23 januari 2026 |
| Kilometerstand | 63.949 km |
| Vraagprijs (4 februari 2026) | €34.950 |
| Vraagprijs (23 januari 2026) | €35.750 |
| Plaats | Oosterwolde |
Advertentie van 23 december 2025
| Datum | 23 december 2025 |
| Kilometerstand | 63.949 km |
| Vraagprijs | €35.750 |
| Plaats | Oosterwolde |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 228 KW / 311 PK |
| Motorcode | DNF |
| Tankinhoud | 55 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.46 L/100km (1:13.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.4 km verder |
| CO2 uitstoot | 175 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1644 kg |
| Massa ledig voertuig | 1544 kg |
| Toegestane max. massa | 2140 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2679 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (903 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1071 mm) |
| Lengte | 4.5 meter (4450 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1839 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (1992 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1528 mm) |
| Draaicirkel | 11.2 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 620 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 340x30 mm |
| Remmen achter | Schijven, 310x22 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 30 april 2028 |
Eerdere keuringen
Keuring van 30 april 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Recente tenaamstellingen
| 1 mei 2026 | Huidige eigenaar, 20 dagen in bezit |
| 15 december 2025 | 137 dagen in bezit |
| 26 maart 2022 | 1360 dagen in bezit |
| 15 oktober 2021 | 162 dagen in bezit |
| 12 oktober 2021 | 3 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 24 maart 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220112 |
| Omschrijving | De motor-designeafdek kan mogelijk losraken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De motor-designafdekking kan met het hete gedeelte van de uitlaatgasturbo in aanraking komen en daardoor mogelijk smeulschade of zelfs brand kan ontstaan. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 31.263 (waarvan 14 in Nederland) |
