AUDI Q4 50 E-TRON
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q4 50 E-TRON personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.178. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.2 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q4 50 E-TRON (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 61help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.178 |
| Vermogen | 220 KW / 299 PK |
| Koppel | 460 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.2 seconden |
| Brandstof | elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 16.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-901-PD. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 november 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 november 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 30 november 2021 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €306 |
| FRIESLAND | €302 |
| DRENTHE | €301 |
| OVERIJSSEL | €289 |
| FLEVOLAND | €293 |
| GELDERLAND | €309 |
| UTRECHT | €295 |
| NOORD HOLLAND | €289 |
| ZUID HOLLAND | €317 |
| ZEELAND | €292 |
| NOORD BRABANT | €296 |
| LIMBURG | €297 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Aantal electromotoren | 2 |
| Vermogen | 220 KW / 300 PK |
| Motorcode | EBR |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 82 kWh |
| Actieradius | 488 KM |
| Gewicht | 500 kg |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de bodem |
Electromotor (Achteras)
| Vermogen | 204 PK |
| Koppel | 310 NM |
Electromotor (Vooras)
| Vermogen | 109 PK |
| Koppel | 162 NM |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2210 kg |
| Massa ledig voertuig | 2110 kg |
| Toegestane max. massa | 2720 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2770 mm) tot 2.8 meter (2772 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (854 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (970 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4588 mm) tot 4.6 meter (4591 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1865 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2108 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1582 mm) tot 1.6 meter (1638 mm) |
| Draaicirkel | 11.5 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 520 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1490 L |
Remmen
| Remmen voor | Schijven, 350 mm |
| Remmen achter | Trommels |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 26 september 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 september 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 8 december 2023 | Huidige eigenaar, 890 dagen in bezit |
| 23 augustus 2023 | 107 dagen in bezit |
| 21 augustus 2023 | 2 dagen in bezit |
| 30 november 2021 | 629 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 februari 2025
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP250075 |
| Omschrijving | De parkeerrem werkt mogelijk niet goed door een software afwijking. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Het voertuig kan onbedoeld wegrollen. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 109.553 (waarvan 7.776 in Nederland) |
