VOLKSWAGEN T-ROC
Dit kenteken behoort tot een VOLKSWAGEN T-ROC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.192. de personenauto beschikt over een 301 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | T-ROC (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 11help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.192 |
| Vermogen | 221 KW / 301 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 82 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-866-KX. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 juni 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 4 november 2021 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 juni 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 4 november 2021 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €7.141Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type T-ROC is €9.379 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | VOLKSWAGEN AG |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 221 KW / 301 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | DNU |
| Tankinhoud | 55 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.7 L/100km (1:13.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 176 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1575 kg |
| Massa ledig voertuig | 1475 kg |
| Toegestane max. massa | 2070 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.6 meter (2595 mm) |
| Lengte | 4.2 meter (4241 mm) tot 4.3 meter (4337 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1819 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (1992 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1531 mm) tot 1.6 meter (1562 mm) |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 392 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1237 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 28 februari 2026 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 28 februari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 6 januari 2026 | Huidige eigenaar, 135 dagen in bezit |
| 15 februari 2022 | 1421 dagen in bezit |
| 13 november 2021 | 94 dagen in bezit |
