ALFA ROMEO STELVIO
Dit kenteken behoort tot een ALFA ROMEO STELVIO personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.169. de personenauto beschikt over een 280 PK sterke 1995 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 230 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | ALFA ROMEO |
| Model | STELVIO (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 16help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.169 |
| Vermogen | 206 KW / 280 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.7 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 24 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd met een laag BPM bedrag |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-838-LT. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 mei 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 15 november 2021 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een laag BPM-bedrag. Dit betekent dat er mogelijk een schade was tijdens het importeren.
Het is raadzaam om extra nauwkeurig het voertuig te inspecteren. Matige herstelwerkzaamheden kunnen de structuele integriteit van het voertuig negatief beïnvloeden met alle gevolgen van dien.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 mei 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 15 november 2021 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €3.836Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type STELVIO is €15.263 (Zeer laag)help_outlineMogelijk(!) is dit voertuig met schade geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | ALFA ROMEO S.P.A. |
| Motorinhoud | 1995 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 206 KW / 281 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Motorcode | 55273835 |
| Tankinhoud | 64 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.2 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7 L/100km (1:14.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.3 km verder |
| CO2 uitstoot | 158 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1735 kg |
| Massa ledig voertuig | 1635 kg |
| Toegestane max. massa | 2350 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2818 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4686 mm) tot 4.9 meter (4886 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1903 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2163 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1693 mm) |
| Draaicirkel | 12 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 525 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1600 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 330x28 mm |
| Remmen achter | Geventileerde schijven, 320x22 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 4 mei 2028 |
Eerdere keuringen
Keuring van 4 mei 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 13 mei 2022 | Huidige eigenaar, 1464 dagen in bezit |
| 15 november 2021 | 179 dagen in bezit |
