MERCEDES-BENZ CLA 45 AMG 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ CLA 45 AMG 4MATIC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.194. de personenauto beschikt over een 360 PK sterke 1991 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CLA 45 AMG 4MATIC (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 32help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.194 |
| Vermogen | 265 KW / 360 PK |
| Koppel | 450 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.7 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 566 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-805-FK. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 10 juli 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 24 september 2021 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 10 juli 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 24 september 2021 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €958Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type CLA 45 AMG 4MATIC is €6.169 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 23 november 2023
| Datum | 23 november 2023 |
| Kilometerstand | 81.079 km |
| Vraagprijs | €28.950 |
| Plaats | Kerkdriel |
Advertentie van 12 oktober 2023
| Datum | 12 oktober 2023 |
| Kilometerstand | 79.131 km |
| Vraagprijs | €30.950 |
| Plaats | Hedel |
Advertentie van 6 september 2023
| Datum | 6 september 2023 |
| Kilometerstand | 79.131 km |
| Vraagprijs | €30.950 |
| Plaats | Hedel |
Advertentie van 25 juli 2023
| Datum | 25 juli 2023 |
| Kilometerstand | 79.131 km |
| Vraagprijs | €30.950 |
| Plaats | Hedel |
Advertentie van 24 juni 2023
| Datum | 24 juni 2023 |
| Kilometerstand | 79.131 km |
| Vraagprijs | €31.450 |
| Plaats | Hedel |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 1991 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 265 KW / 361 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | 133980 |
| Tankinhoud | 56 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 103 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.1 L/100km (1:11.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.1 L/100km (1:14.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 165 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1615 kg |
| Massa ledig voertuig | 1515 kg |
| Toegestane max. massa | 2120 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2699 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4635 mm) tot 4.7 meter (4691 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1777 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1419 mm) tot 1.5 meter (1456 mm) |
| Draaicirkel | 11.04 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 495 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1354 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 28 oktober 2024 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 23 oktober 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 28 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 19 december 2023 | Huidige eigenaar, 880 dagen in bezit |
| 6 maart 2023 | 288 dagen in bezit |
| 24 september 2021 | 528 dagen in bezit |
