BMW IX3
Dit kenteken behoort tot een BMW IX3 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.207. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | IX3 (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 1092help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.207 |
| Vermogen | 210 KW / 286 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.8 seconden |
| Brandstof | elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 4 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-721-RV. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 21 april 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 24 december 2021 geïmporteerd naar Nederland.
| Eerste toelating wereldwijd | 21 april 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 24 december 2021 |
| Geïmporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €326 |
| FRIESLAND | €322 |
| DRENTHE | €321 |
| OVERIJSSEL | €308 |
| FLEVOLAND | €312 |
| GELDERLAND | €329 |
| UTRECHT | €314 |
| NOORD HOLLAND | €308 |
| ZUID HOLLAND | €337 |
| ZEELAND | €311 |
| NOORD BRABANT | €315 |
| LIMBURG | €317 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 25 juni 2024
| Datum | 25 juni 2024 |
| Kilometerstand | 56.421 km |
| Vraagprijs | €41.895 |
| Plaats | Soest |
Advertentie van 25 mei 2024
| Datum | 25 mei 2024 |
| Kilometerstand | 56.421 km |
| Vraagprijs (10 juni 2024) | €41.895 |
| Vraagprijs (25 mei 2024) | €42.895 |
| Plaats | Soest |
Advertentie van 24 april 2024
| Datum | 24 april 2024 |
| Kilometerstand | 56.421 km |
| Vraagprijs | €44.895 |
| Plaats | Soest |
Advertentie van 22 maart 2024
| Datum | 22 maart 2024 |
| Kilometerstand | 56.421 km |
| Vraagprijs | €44.895 |
| Plaats | Soest |
Advertentie van 27 januari 2024
| Datum | 27 januari 2024 |
| Kilometerstand | 56.421 km |
| Vraagprijs (10 februari 2024) | €44.895 |
| Vraagprijs (27 januari 2024) | €46.945 |
| Plaats | Soest |
Advertentie van 27 december 2023
| Datum | 27 december 2023 |
| Kilometerstand | 56.421 km |
| Vraagprijs (26 januari 2024) | €46.945 |
| Vraagprijs (27 december 2023) | Onbekend |
| Plaats | Soest |
Advertentie van 26 november 2023
| Datum | 26 november 2023 |
| Kilometerstand | 56.421 km |
| Vraagprijs (22 december 2023) | €46.945 |
| Vraagprijs (26 november 2023) | €48.945 |
| Plaats | Soest |
Advertentie van 26 oktober 2023
| Datum | 26 oktober 2023 |
| Kilometerstand | 56.421 km |
| Vraagprijs | €49.895 |
| Plaats | Soest |
Advertentie van 25 september 2023
| Datum | 25 september 2023 |
| Kilometerstand | 56.421 km |
| Vraagprijs (19 oktober 2023) | €49.895 |
| Vraagprijs (25 september 2023) | €51.945 |
| Plaats | Soest |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen | 210 KW / 286 PK |
| Motorcode | HA0001N0 |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 80 kWh |
| Actieradius | 520 KM |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de bodem |
Electromotor (Achteras)
| Vermogen | 286 PK |
| Koppel | 400 NM |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2260 kg |
| Massa ledig voertuig | 2160 kg |
| Toegestane max. massa | 2725 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2864 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (860 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1010 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4734 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1891 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2138 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1674 mm) |
| Draaicirkel | 12.1 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 510 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1560 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 19 september 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 19 september 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 11 juli 2024 | Huidige eigenaar, 674 dagen in bezit |
| 15 augustus 2023 | 331 dagen in bezit |
| 24 december 2021 | 599 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 28 juni 2021
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP210310 |
| Omschrijving | Door een softwarefout kan het elektrische systeem van het voertuig mogelijk bij een ongeval beschadigd raken, |
| Mogelijk gevaar (Risico: Laag) | kans op geen of te trage afschakeling van HV accucellen na een zware aanrijding waardoor het voertuig niet HV spanningsvrij is voor hulpdiensten. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 17.598 (waarvan 1.201 in Nederland) |
Terugroepactie van 30 december 2024
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP210236 |
| Omschrijving | De veiligheidsregelsystemen kunnen door een softwarefout de hoogspanningsaccu bij een aanrijding niet tijdig spanningsvrij maken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Dit kan leiden tot overspanning, schade aan componenten en beperkte werking van post-crashfuncties zoals verlichting en noodoproepen. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval, Onbekend |
| Aantal getroffen voertuigen | 17.598 (waarvan 1.202 in Nederland) |
