Nederlands kenteken indicatorN-618-SR

MERCEDES-BENZ MARCO POLO

Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ MARCO POLO personenauto en heeft een nieuwwaarde van €51.251. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor.

Algemene kenmerken

MerkMERCEDES-BENZ
ModelMARCO POLO
(2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht
Aantal in Nederland
1help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak
Inrichtingkampeerwagen
KleurGRIJS
Nieuwprijs€51.251
Vermogen140 KW / 191 PK
Brandstofdiesel
VersnellingsbakAutomaat, 7 versnellingen

Snelle check

Verzekerd
Ja
APK Vervaldatum
Nog 10.5 maanden APK
APK Aandachtspunten
2 in de afgelopen twee keuringen
Importcheck
Geïmporteerd
Tellerstand
Geen oordeelDe laatste registratie was in 2024
Tenaamstellen mogelijk
Ja
Openstaande terugroepacties
3 openstaande terugroepactie(s)

Meldingen ontvangen

Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-618-SR. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.

Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement

Rapport delen?

Historie

Dit voertuig is op 8 december 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 24 december 2021 geïmporteerd naar Nederland.

Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.

Eerste toelating wereldwijd8 december 2015
Eerste toelating Nederland24 december 2021
GeïmporteerdJa
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren
€12.383Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type MARCO POLO is €12.383
(Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type MARCO POLO maar 1 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden

Wegenbelasting

De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.

GRONINGEN€904
FRIESLAND€897
DRENTHE€896
OVERIJSSEL€876
FLEVOLAND€879
GELDERLAND€916
UTRECHT€880
NOORD HOLLAND€866
ZUID HOLLAND€916
ZEELAND€880
NOORD BRABANT€882
LIMBURG€883

Motor

FabrikantDAIMLER AG
Motorinhoud2143 cm³
Aantal cylinders4
Vermogen140 KW / 191 PK
Motorcode651.950
Geluidsniveau stationair77 dB(A)
Geluidsniveau rijdend71 dB(A)

Verbruik en milieu

Brandstofverbruik stad7.7 L/100km
(1:13.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.0 km verder
Brandstofverbruik snelweg6.2 L/100km
(1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder
Brandstofverbruik gecombineerd6.7 L/100km
(1:14.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.9 km verder
CO2 uitstoot177 g/km
MilieuklasseEURO 6 W
Rapport delen?

Gewichten

Massa rijklaar2502 kg
Massa ledig voertuig2402 kg
Toegestane max. massa3100 kg

Ruimte en afmetingen

Wielbasis3.2 meter (3200 mm)
Lengte5.1 meter (5140 mm) tot 5.2 meter (5231 mm)
Breedte1.9 meter (1928 mm)
Hoogte2.0 meter (1980 mm)

APK

De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.

Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.

Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.

Vervaldatum APK24 december 2025

Eerdere keuringen

Keuring van 12 december 2024

ResultaatGoedgekeurd na reparatie
Aandachtspunt1x Band onvoldoende profiel

Keuring van 2 november 2023

ResultaatGoedgekeurd na reparatie
Aandachtspunt1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm

Keuring van 23 december 2022

ResultaatGoedgekeurd na reparatie
Aandachtspunt1x Bandenspanning op 1 as niet gelijk
Aandachtspunt1x Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld

Keuring van 24 december 2021

ResultaatGoedgekeurd

Recente tenaamstellingen

24 december 2021Huidige eigenaar, 1145 dagen in bezit
Rapport delen?

Terugroepacties

Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.

Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.

Terugroepactie van 4 oktober 2019

StatusOpenstaand
ReferentienummerMGP190446
OmschrijvingDe aluminium bouten van het stuurhuisdeksel en de powerpackafdekking kunnen corroderen. In geval van gevorderde corrosie kan de sterkte van de bouten worden aangetast.
Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld)De bouten kunnen breken. Als alle bevestigingsbouten van de powerpack breken, kan deze losraken van de stuurinrichting. Als gevolg daarvan zou de stuurbekrachtiging falen.
Mogelijk gevolgEen (verkeers)ongeval met letselschade
Aantal getroffen voertuigen161.083 (waarvan 9.272 in Nederland)

Terugroepactie van 11 juni 2018

StatusOpenstaand
ReferentienummerMGP170646
OmschrijvingBij het verdraaien van de linker- en/of rechtervoorstoel kan de bedrading onder de stoel losraken.
Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig)De bedrading onder de voorstoel kan beschadigd raken. Hierdoor kan de stoelairbag onbedoeld geactiveerd of gedeactiveerd worden. Indien de stoelairbag gedeactiveerd wordt gaat het SRS-waarschuwingslampje branden.
Mogelijk gevolgVerhoogde kans op letsel bij een ongeval
Aantal getroffen voertuigen10.212 (waarvan 97 in Nederland)

Terugroepactie van 19 december 2017

StatusOpenstaand
ReferentienummerMGP170609
OmschrijvingDe stuurkolom is onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden.
Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig)Bij de elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden.
Mogelijk gevolgEen (verkeers)ongeval met letselschade
Aantal getroffen voertuigen209.100 (waarvan 11.033 in Nederland)
Aan dit rapport kunnen geen rechten worden ontleendv25.01.27