VOLVO V60 TWIN ENGINE
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V60 TWIN ENGINE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.151. de personenauto beschikt over een 220 PK sterke 2400 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 230 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 TWIN ENGINE (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 182help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.151 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 162 KW / 220 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 50 KW / 68 PK |
| Systeemvermogen | 211 KW / 287 PK |
| Koppel | 440 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6 seconden |
| Brandstof | diesel, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 9 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd met een laag BPM bedrag |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-572-XR. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 augustus 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 5 januari 2022 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een laag BPM-bedrag. Dit betekent dat er mogelijk een schade was tijdens het importeren.
Het is raadzaam om extra nauwkeurig het voertuig te inspecteren. Matige herstelwerkzaamheden kunnen de structuele integriteit van het voertuig negatief beïnvloeden met alle gevolgen van dien.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 augustus 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 5 januari 2022 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €463Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type V60 TWIN ENGINE is €713 (Laag)help_outlineMogelijk(!) is dit voertuig met schade geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €700 |
| FRIESLAND | €694 |
| DRENTHE | €694 |
| OVERIJSSEL | €679 |
| FLEVOLAND | €683 |
| GELDERLAND | €704 |
| UTRECHT | €686 |
| NOORD HOLLAND | €679 |
| ZUID HOLLAND | €713 |
| ZEELAND | €683 |
| NOORD BRABANT | €686 |
| LIMBURG | €689 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 18 maart 2026
| Datum | 18 maart 2026 |
| Kilometerstand | 170.527 km |
| Vraagprijs | €9.950 |
| Plaats | Haren Gn |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 2400 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 162 KW / 221 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 50 KW / 68 PK |
| Systeemvermogen | 211 KW / 287 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Motorcode | D5244T20 |
| Tankinhoud | 45 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.9 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12.9 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 11.2 kWh |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | In de kofferbak |
Electromotor (Achteras)
| Vermogen | 68 PK |
| Koppel | 200 NM |
Verbruik en milieu - diesel
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 48 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1980 kg |
| Massa ledig voertuig | 1880 kg |
| Toegestane max. massa | 2505 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2776 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (943 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.9 meter (916 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4635 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1865 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2097 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1479 mm) |
| Draaicirkel | 12.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 305 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1126 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 336x28 mm |
| Remmen achter | Geventileerde schijven, 302x22 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 februari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
Keuring van 20 januari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Keuring van 16 januari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
Keuring van 9 februari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 21 maart 2026 | Huidige eigenaar, 52 dagen in bezit |
| 17 maart 2026 | 4 dagen in bezit |
| 10 februari 2022 | 1496 dagen in bezit |
| 6 januari 2022 | 35 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 september 2020
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200327 |
| Omschrijving | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 2.183,701 (waarvan 102.166 in Nederland) |
