BMW 420I
Dit kenteken behoort tot een BMW 420I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.192. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 420I (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 73help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ROOD |
| Nieuwprijs | €72.192 |
| Vermogen | 135 KW / 183 PK |
| Koppel | 300 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 18.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-486-LJ. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 november 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 november 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 12 november 2021 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 135 KW / 184 PK |
| Motorcode | B48B20A |
| Tankinhoud | 59 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10 L |
| Geluidsniveau stationair | 88 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1695 kg |
| Massa ledig voertuig | 1595 kg |
| Toegestane max. massa | 2175 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2856 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4783 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1852 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1442 mm) |
| Draaicirkel | 12 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 470 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1290 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 12 november 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 23 september 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band onvoldoende profiel |
Recente tenaamstellingen
| 14 mei 2022 | Huidige eigenaar, 1456 dagen in bezit |
| 12 november 2021 | 183 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 4 februari 2026
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP260037 |
| Omschrijving | De magneetschakelaar van de startmotor kan versneld slijten met kortsluiting tot gevolg. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Kortsluiting in de startmotor kan brand veroorzaken. BMW AG adviseert om het voertuig na het starten van de motor niet onbeheerd achter te laten. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 574.209 (waarvan 5.584 in Nederland) |
