AUDI Q5
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q5 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.181. de personenauto beschikt over een 251 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 237 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q5 (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.181 |
| Vermogen | 185 KW / 251 PK |
| Koppel | 370 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.3 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 5.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-480-NX. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 18 mei 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 1 december 2021 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 18 mei 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 1 december 2021 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €10.132Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type Q5 is €9.004 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type Q5 maar 2 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 185 KW / 252 PK |
| Topsnelheid | 237 km/h |
| Motorcode | DAX |
| Tankinhoud | 70 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.3 L/100km (1:12.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 154 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1795 kg |
| Massa ledig voertuig | 1695 kg |
| Toegestane max. massa | 2400 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2832 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (899 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.9 meter (945 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4663 mm) tot 4.8 meter (4774 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1898 mm) tot 1.9 meter (1940 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2140 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1613 mm) tot 1.7 meter (1715 mm) |
| Draaicirkel | 11.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 550 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1510 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 3 november 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 3 november 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 24 oktober 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 1 december 2021 | Huidige eigenaar, 1632 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 23 oktober 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP190478 |
| Omschrijving | De bevestiging van de achterste wielkuipranden kan defect raken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De wielkuipranden kunnen van de auto loskomen. Dit kan een gevaar opleveren voor de overige verkeersdeelnemers. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 451.363 (waarvan 2.916 in Nederland) |
Terugroepactie van 22 juli 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP190329 |
| Omschrijving | De bevestiging van de wielkuipranden kan defect raken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De wielkuipranden kunnen van de auto loskomen. Dit kan een gevaar opleveren voor de overige verkeersdeelnemers. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 228.861 (waarvan 348 in Nederland) |
