VOLVO V60
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V60 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.191. de personenauto beschikt over een 317 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 4.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 8help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.191 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 233 KW / 317 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 88 PK |
| Koppel | 430 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4.6 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 20 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-432-SZ. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 januari 2022 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 januari 2022 |
| Eerste toelating Nederland | 4 januari 2022 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €409 |
| FRIESLAND | €403 |
| DRENTHE | €403 |
| OVERIJSSEL | €387 |
| FLEVOLAND | €391 |
| GELDERLAND | €414 |
| UTRECHT | €394 |
| NOORD HOLLAND | €387 |
| ZUID HOLLAND | €423 |
| ZEELAND | €391 |
| NOORD BRABANT | €395 |
| LIMBURG | €398 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 10 januari 2024
| Datum | 10 januari 2024 |
| Kilometerstand | 31.156 km |
| Vraagprijs | €59.499 |
| Plaats | Raalte |
Advertentie van 10 december 2023
| Datum | 10 december 2023 |
| Kilometerstand | 31.156 km |
| Vraagprijs (3 januari 2024) | €59.499 |
| Vraagprijs (21 december 2023) | €59.899 |
| Vraagprijs (10 december 2023) | €60.880 |
| Plaats | Raalte |
Advertentie van 9 november 2023
| Datum | 9 november 2023 |
| Kilometerstand | 31.156 km |
| Vraagprijs (23 november 2023) | €60.880 |
| Vraagprijs (9 november 2023) | €61.880 |
| Plaats | Raalte |
Advertentie van 9 oktober 2023
| Datum | 9 oktober 2023 |
| Kilometerstand | 31.156 km |
| Vraagprijs | €61.880 |
| Plaats | Raalte |
Advertentie van 8 september 2023
| Datum | 8 september 2023 |
| Kilometerstand | 31.156 km |
| Vraagprijs (8 oktober 2023) | €61.880 |
| Vraagprijs (8 september 2023) | €62.899 |
| Plaats | Raalte |
Advertentie van 8 augustus 2023
| Datum | 8 augustus 2023 |
| Kilometerstand | 31.156 km |
| Vraagprijs (30 augustus 2023) | €62.899 |
| Vraagprijs (8 augustus 2023) | €63.899 |
| Plaats | Raalte |
Advertentie van 8 juli 2023
| Datum | 8 juli 2023 |
| Kilometerstand | 31.156 km |
| Vraagprijs (28 juli 2023) | €63.899 |
| Vraagprijs (8 juli 2023) | €64.899 |
| Plaats | Raalte |
Advertentie van 7 juni 2023
| Datum | 7 juni 2023 |
| Kilometerstand | 31.156 km |
| Vraagprijs (29 juni 2023) | €64.899 |
| Vraagprijs (7 juni 2023) | €66.899 |
| Plaats | Raalte |
Advertentie van 17 mei 2023
| Datum | 17 mei 2023 |
| Kilometerstand | 31.156 km |
| Vraagprijs | €67.900 |
| Plaats | Raalte |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 233 KW / 317 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 89 PK |
| Motorcode | B4204T48 |
| Tankinhoud | 60 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 11.6 kWh |
| Actieradius (volledig electrisch) | 43 KM |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
Electromotor (Achteras)
| Vermogen | 87 PK |
| Koppel | 240 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 43 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2091 kg |
| Massa ledig voertuig | 1991 kg |
| Toegestane max. massa | 2520 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2872 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (848 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1041 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4761 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1850 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2040 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1421 mm) |
| Draaicirkel | 11.7 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 529 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1441 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 345x30 mm |
| Remmen achter | Geventileerde schijven, 320x20 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 6 januari 2028 |
Eerdere keuringen
Keuring van 6 januari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 8 februari 2024 | Huidige eigenaar, 821 dagen in bezit |
| 13 juni 2023 | 240 dagen in bezit |
| 19 mei 2023 | 25 dagen in bezit |
| 4 januari 2022 | 500 dagen in bezit |
