BMW X4 XDRIVE20I
Dit kenteken behoort tot een BMW X4 XDRIVE20I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.181. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1997 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 212 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X4 XDRIVE20I (2017 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 6help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.181 |
| Vermogen | 135 KW / 183 PK |
| Koppel | 270 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.1 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 5.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-427-GT. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 28 september 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 14 oktober 2021 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 28 september 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 14 oktober 2021 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €9.393Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type X4 XDRIVE20I is €8.265 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type X4 XDRIVE20I maar 2 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1997 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 135 KW / 184 PK |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Motorcode | N20B20A |
| Tankinhoud | 67 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9 L/100km (1:11.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.1 L/100km (1:16.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.2 L/100km (1:13.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 168 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1815 kg |
| Massa ledig voertuig | 1715 kg |
| Toegestane max. massa | 2325 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2810 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4671 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1881 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1624 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 500 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1400 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 31 oktober 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 29 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 oktober 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 oktober 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 22 maart 2023 | Huidige eigenaar, 1156 dagen in bezit |
| 6 februari 2023 | 44 dagen in bezit |
| 3 februari 2023 | 3 dagen in bezit |
| 28 januari 2023 | 6 dagen in bezit |
| 14 oktober 2021 | 471 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 21 augustus 2024
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP240272 |
| Omschrijving | De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en ernstig letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 640.202 (waarvan 15.702 in Nederland) |
