MERCEDES-BENZ GLC 300 E 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ GLC 300 E 4MATIC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.202. de personenauto beschikt over een 211 PK sterke 1991 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 230 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLC 300 E 4MATIC (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 291help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.202 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 155 KW / 211 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 90 KW / 122 PK |
| Systeemvermogen | 235 KW / 320 PK |
| Koppel | 700 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.7 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 3.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-410-JG. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 31 augustus 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 11 maart 2022 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 31 augustus 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 11 maart 2022 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €2.449Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type GLC 300 E 4MATIC is €2.054 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €381 |
| FRIESLAND | €375 |
| DRENTHE | €375 |
| OVERIJSSEL | €361 |
| FLEVOLAND | €364 |
| GELDERLAND | €385 |
| UTRECHT | €367 |
| NOORD HOLLAND | €360 |
| ZUID HOLLAND | €394 |
| ZEELAND | €364 |
| NOORD BRABANT | €368 |
| LIMBURG | €370 |
Motor
| Fabrikant | MERCEDES-BENZ AG |
| Motorinhoud | 1991 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 155 KW / 211 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 90 KW / 123 PK |
| Systeemvermogen | 235 KW / 320 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Motorcode | 274920 |
| Tankinhoud | 66 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 13.5 kWh |
| Actieradius (volledig electrisch) | 43 KM |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | In de kofferbak |
Electromotor (In de versnellingsbak)
| Vermogen | 122 PK |
| Koppel | 440 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 51 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2030 kg |
| Massa ledig voertuig | 1930 kg |
| Toegestane max. massa | 2615 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2873 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (830 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (955 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4661 mm) tot 4.7 meter (4683 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1890 mm) tot 1.9 meter (1930 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2096 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1612 mm) tot 1.7 meter (1664 mm) |
| Draaicirkel | 11.8 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 395 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1445 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 31 augustus 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 23 juli 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 11 maart 2022 | Huidige eigenaar, 1523 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 23 augustus 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220314 |
| Omschrijving | De kabelboom van de versnellingsbak is mogelijk niet goed gemonteerd. Als gevolg kan de aandrijfas tegen de kabelboom schuren en de kabelboom kan doorslijten. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Uitvallen van de aandrijving |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 24.587 (waarvan 929 in Nederland) |
Terugroepactie van 12 april 2021
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP210194 |
| Omschrijving | De bevestigingsklem van de gasleidingen van het inertiseringssysteem kan mogelijk zijn klemkracht verliezen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Hierdoor kan het Argon-beschermgas uit de gasleidingen van het inertiseringssysteem ontsnappen. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 249.689 (waarvan 11.148 in Nederland) |
