VOLVO XC60
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC60 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.194. de personenauto beschikt over een 253 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 527help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.194 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 186 KW / 253 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 88 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 18.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-233-LJ. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 13 november 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 13 november 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 13 november 2021 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €438 |
| FRIESLAND | €432 |
| DRENTHE | €431 |
| OVERIJSSEL | €414 |
| FLEVOLAND | €419 |
| GELDERLAND | €442 |
| UTRECHT | €422 |
| NOORD HOLLAND | €414 |
| ZUID HOLLAND | €453 |
| ZEELAND | €418 |
| NOORD BRABANT | €423 |
| LIMBURG | €425 |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 186 KW / 253 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 89 PK |
| Motorcode | B4204T46 |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 42 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2169 kg |
| Massa ledig voertuig | 2069 kg |
| Toegestane max. massa | 2660 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2865 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4708 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1902 mm) tot 1.9 meter (1939 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1641 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 13 november 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 11 november 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 2 april 2025 | Huidige eigenaar, 402 dagen in bezit |
| 13 november 2021 | 1236 dagen in bezit |
