MINI COOPER S
Dit kenteken behoort tot een MINI COOPER S personenauto en heeft een nieuwwaarde van €52.804. de personenauto beschikt over een 178 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MINI |
| Model | COOPER S (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 32help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €52.804 |
| Vermogen | 131 KW / 178 PK |
| Koppel | 280 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 19 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 1 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-165-LK. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 november 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 november 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 12 november 2021 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €210 |
| FRIESLAND | €207 |
| DRENTHE | €207 |
| OVERIJSSEL | €199 |
| FLEVOLAND | €201 |
| GELDERLAND | €212 |
| UTRECHT | €203 |
| NOORD HOLLAND | €199 |
| ZUID HOLLAND | €217 |
| ZEELAND | €201 |
| NOORD BRABANT | €203 |
| LIMBURG | €204 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 131 KW / 178 PK |
| Motorcode | B48A20F |
| Tankinhoud | 44 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 7.1 L |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.9 L/100km (1:20.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 L/100km (1:17.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 128 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1400 kg |
| Massa ledig voertuig | 1300 kg |
| Toegestane max. massa | 1745 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.5 meter (2495 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (771 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.6 meter (610 mm) |
| Lengte | 3.9 meter (3876 mm) |
| Breedte | 1.7 meter (1727 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 1.9 meter (1932 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1415 mm) |
| Draaicirkel | 10.8 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 160 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 215 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 12 november 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 11 november 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 12 november 2021 | Huidige eigenaar, 1616 dagen in bezit |
