VOLVO XC60
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC60 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.160. de personenauto beschikt over een 253 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 570help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.160 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 186 KW / 253 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 88 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig heeft nog geen APK keuring gehad |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken N-032-XZ. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 29 december 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 17 september 2022 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 29 december 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 17 september 2022 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €2.355Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type XC60 is €1.799 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €438 |
| FRIESLAND | €432 |
| DRENTHE | €431 |
| OVERIJSSEL | €414 |
| FLEVOLAND | €419 |
| GELDERLAND | €442 |
| UTRECHT | €422 |
| NOORD HOLLAND | €414 |
| ZUID HOLLAND | €453 |
| ZEELAND | €418 |
| NOORD BRABANT | €423 |
| LIMBURG | €425 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 1 oktober 2025
| Datum | 1 oktober 2025 |
| Kilometerstand | 49.085 km |
| Vraagprijs | €35.700 |
| Plaats | Nunspeet |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 186 KW / 253 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 65 KW / 89 PK |
| Motorcode | B4204T46 |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 42 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2169 kg |
| Massa ledig voertuig | 2069 kg |
| Toegestane max. massa | 2660 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2865 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4688 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1902 mm) tot 1.9 meter (1939 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1641 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 29 december 2026 |
Recente tenaamstellingen
| 11 oktober 2025 | Huidige eigenaar, 210 dagen in bezit |
| 24 september 2025 | 17 dagen in bezit |
| 22 december 2022 | 1007 dagen in bezit |
| 7 december 2022 | 15 dagen in bezit |
| 17 september 2022 | 81 dagen in bezit |
