AUDI TT ROADSTER
Dit kenteken behoort tot een AUDI TT ROADSTER personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.194. de personenauto beschikt over een 197 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 247 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | TT ROADSTER (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 8help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.194 |
| Vermogen | 145 KW / 197 PK |
| Koppel | 320 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 21.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken L-852-PN. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 19 februari 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 10 juli 2021 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 19 februari 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 10 juli 2021 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €5.604Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type TT ROADSTER is €5.392 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €210 |
| FRIESLAND | €207 |
| DRENTHE | €207 |
| OVERIJSSEL | €199 |
| FLEVOLAND | €201 |
| GELDERLAND | €212 |
| UTRECHT | €203 |
| NOORD HOLLAND | €199 |
| ZUID HOLLAND | €217 |
| ZEELAND | €201 |
| NOORD BRABANT | €203 |
| LIMBURG | €204 |
Motor
| Fabrikant | AUDI HUNGARIA ZRT |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 145 KW / 197 PK |
| Topsnelheid | 247 km/h |
| Motorcode | DKZ |
| Tankinhoud | 50 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 145 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1435 kg |
| Massa ledig voertuig | 1335 kg |
| Toegestane max. massa | 1715 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.5 meter (2501 mm) tot 2.5 meter (2502 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (893 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.8 meter (793 mm) |
| Lengte | 4.2 meter (4177 mm) tot 4.2 meter (4199 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1832 mm) tot 1.8 meter (1836 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (1966 mm) |
| Hoogte | 1.3 meter (1330 mm) tot 1.4 meter (1351 mm) |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 19 februari 2028 |
Eerdere keuringen
Keuring van 10 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 10 juli 2021 | Huidige eigenaar, 1776 dagen in bezit |
