BMW 420I
Dit kenteken behoort tot een BMW 420I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.177. de personenauto beschikt over een 183 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.5 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 420I (2021 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 20help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | coupe |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.177 |
| Vermogen | 135 KW / 183 PK |
| Koppel | 300 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.5 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 16 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken L-836-ZT. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 september 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 september 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 4 september 2021 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 135 KW / 184 PK |
| Motorcode | B48B20A |
| Tankinhoud | 59 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10 L |
| Geluidsniveau stationair | 88 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.8 L/100km (1:14.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.7 L/100km (1:21.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 21.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.5 L/100km (1:18.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 125 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1600 kg |
| Massa ledig voertuig | 1500 kg |
| Toegestane max. massa | 2015 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2851 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (858 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1059 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4768 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1852 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2081 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1383 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 440 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 4 september 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 29 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 2 oktober 2025 | Huidige eigenaar, 219 dagen in bezit |
| 19 september 2025 | 13 dagen in bezit |
| 4 september 2021 | 1476 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 4 februari 2026
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP260037 |
| Omschrijving | De magneetschakelaar van de startmotor kan versneld slijten met kortsluiting tot gevolg. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Kortsluiting in de startmotor kan brand veroorzaken. BMW AG adviseert om het voertuig na het starten van de motor niet onbeheerd achter te laten. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 574.209 (waarvan 5.584 in Nederland) |
