MERCEDES-BENZ GLC 300 E 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ GLC 300 E 4MATIC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.192. de personenauto beschikt over een 211 PK sterke 1991 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.7 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLC 300 E 4MATIC (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 1069help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.192 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 155 KW / 211 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 90 KW / 122 PK |
| Systeemvermogen | 235 KW / 320 PK |
| Koppel | 700 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.7 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken L-329-VF. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 6 augustus 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 6 augustus 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 6 augustus 2021 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €381 |
| FRIESLAND | €375 |
| DRENTHE | €375 |
| OVERIJSSEL | €361 |
| FLEVOLAND | €364 |
| GELDERLAND | €385 |
| UTRECHT | €367 |
| NOORD HOLLAND | €360 |
| ZUID HOLLAND | €394 |
| ZEELAND | €364 |
| NOORD BRABANT | €368 |
| LIMBURG | €370 |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 1991 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 155 KW / 211 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 90 KW / 123 PK |
| Systeemvermogen | 235 KW / 320 PK |
| Motorcode | 274920 |
| Tankinhoud | 66 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 13.5 kWh |
| Actieradius (volledig electrisch) | 43 KM |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | In de kofferbak |
Electromotor (In de versnellingsbak)
| Vermogen | 122 PK |
| Koppel | 440 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 53 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2030 kg |
| Massa ledig voertuig | 1930 kg |
| Toegestane max. massa | 2615 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2873 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (830 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (955 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4661 mm) tot 4.7 meter (4683 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1890 mm) tot 1.9 meter (1930 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2096 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1612 mm) tot 1.7 meter (1664 mm) |
| Draaicirkel | 11.8 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 395 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1445 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 21 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 21 januari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 6 augustus 2021 | Huidige eigenaar, 1737 dagen in bezit |
