HOBBY T70 E
Dit kenteken behoort tot een HOBBY T70 E personenauto en heeft een nieuwwaarde van €52.802. de personenauto beschikt over een 140 PK sterke 2179 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | HOBBY |
| Model | T70 E (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 1help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €52.802 |
| Vermogen | 103 KW / 140 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 3.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken L-215-PT. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 8 juli 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 8 juli 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 8 juli 2021 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €575 |
| FRIESLAND | €570 |
| DRENTHE | €570 |
| OVERIJSSEL | €557 |
| FLEVOLAND | €560 |
| GELDERLAND | €578 |
| UTRECHT | €562 |
| NOORD HOLLAND | €556 |
| ZUID HOLLAND | €586 |
| ZEELAND | €560 |
| NOORD BRABANT | €563 |
| LIMBURG | €565 |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 2179 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 103 KW / 140 PK |
| Motorcode | 4H03 - 4HB |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.06 L/100km (1:14.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 186 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AO |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2992 kg |
| Massa ledig voertuig | 2892 kg |
| Toegestane max. massa | 3500 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 4.0 meter (4035 mm) |
| Lengte | 7.4 meter (7426 mm) tot 7.7 meter (7729 mm) |
| Breedte | 2.3 meter (2330 mm) |
| Hoogte | 2.8 meter (2845 mm) tot 3.0 meter (2965 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 25 juli 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 25 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 5 juni 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 8 juli 2021 | Huidige eigenaar, 1743 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 17 september 2025
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP250316 |
| Omschrijving | Het storingslampje (MIL) gaat mogelijk niet branden als het diagnosesysteem van de Selectieve Katalytische Reductie (SCR) en/of het dieselroetfilter (DPF) defect raakt nadat er een foutcode is opgetreden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder wordt geinformeerd. |
| Mogelijk gevolg | Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 713.146 (waarvan 12.893 in Nederland) |
