FORD EDGE
Dit kenteken behoort tot een FORD EDGE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.164. de personenauto beschikt over een 209 PK sterke 1997 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 211 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 9.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | FORD |
| Model | EDGE (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 53help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.164 |
| Vermogen | 154 KW / 209 PK |
| Koppel | 450 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.4 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken KZ-674-F. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 5 januari 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 5 januari 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 5 januari 2017 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | FORD MOTOR COMPANY |
| Motorinhoud | 1997 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 154 KW / 210 PK |
| Topsnelheid | 211 km/h |
| Motorcode | T9CE |
| Tankinhoud | 68.9 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.1 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 11.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 6.5 L/100km (1:15.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.5 L/100km (1:18.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 L/100km (1:16.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.9 km verder |
| CO2 uitstoot | 152 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1949 kg |
| Massa ledig voertuig | 1849 kg |
| Toegestane max. massa | 2555 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2848 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4808 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1928 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2184 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1686 mm) tot 1.7 meter (1707 mm) |
| Draaicirkel | 11.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 800 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1847 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 23 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 24 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 april 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 8 februari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 31 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 maart 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 13 januari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 januari 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 16 januari 2018 | Huidige eigenaar, 3042 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 1 oktober 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180440 |
| Omschrijving | De bevestiging van de aircokoppeling kan met een te laag aanhaalmoment zijn vastgedraaid. De poelieplaat van de aircokoppeling kan losraken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Het verliezen en op het wegdek vallen van de poelieplaat. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 42.112 (waarvan 148 in Nederland) |
