AUDI Q5
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q5 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.183. de personenauto beschikt over een 224 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 222 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q5 (2013 - 2015)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 83help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.183 |
| Vermogen | 165 KW / 224 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.1 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 98 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 3 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken KT-810-F. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 16 juli 2013 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 29 november 2016 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 16 juli 2013 |
| Eerste toelating Nederland | 29 november 2016 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €11.562Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type Q5 is €7.930 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 29 april 2026
| Datum | 29 april 2026 |
| Kilometerstand | 213.305 km |
| Vraagprijs | €14.500 |
| Plaats | Leende |
Advertentie van 29 maart 2026
| Datum | 29 maart 2026 |
| Kilometerstand | 213.305 km |
| Vraagprijs | €14.500 |
| Plaats | Leende |
Advertentie van 26 februari 2026
| Datum | 26 februari 2026 |
| Kilometerstand | 213.305 km |
| Vraagprijs | €14.500 |
| Plaats | Leende |
Advertentie van 26 januari 2026
| Datum | 26 januari 2026 |
| Kilometerstand | 213.305 km |
| Vraagprijs | €14.500 |
| Plaats | Leende |
Advertentie van 26 december 2025
| Datum | 26 december 2025 |
| Kilometerstand | 213.305 km |
| Vraagprijs | €14.500 |
| Plaats | Leende |
Advertentie van 25 november 2025
| Datum | 25 november 2025 |
| Kilometerstand | 213.305 km |
| Vraagprijs | €14.500 |
| Plaats | Leende |
Advertentie van 25 oktober 2025
| Datum | 25 oktober 2025 |
| Kilometerstand | 213.305 km |
| Vraagprijs | €14.500 |
| Plaats | Leende |
Advertentie van 24 september 2025
| Datum | 24 september 2025 |
| Kilometerstand | 213.305 km |
| Vraagprijs | €7.000 |
| Plaats | Leende |
Advertentie van 24 augustus 2025
| Datum | 24 augustus 2025 |
| Kilometerstand | 213.305 km |
| Vraagprijs (8 september 2025) | €7.000 |
| Vraagprijs (24 augustus 2025) | €8.500 |
| Plaats | Leende |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 165 KW / 225 PK |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Motorcode | CNC |
| Tankinhoud | 75 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9.6 L/100km (1:10.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.9 L/100km (1:12.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 184 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1830 kg |
| Massa ledig voertuig | 1730 kg |
| Toegestane max. massa | 2365 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2816 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (895 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.9 meter (927 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4629 mm) tot 4.7 meter (4744 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1898 mm) tot 1.9 meter (1934 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2089 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1617 mm) tot 1.7 meter (1665 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 540 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1560 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 7 februari 2026 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 7 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt | 1x Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Keuring van 11 januari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x CO meer dan wettelijk toegestaan |
Keuring van 2 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 12 april 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt | 2x Band onvoldoende profiel |
Keuring van 6 april 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 3 mei 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 15 augustus 2025 | Huidige eigenaar, 274 dagen in bezit |
| 3 februari 2023 | 924 dagen in bezit |
| 29 november 2022 | 66 dagen in bezit |
| 28 juni 2019 | 1250 dagen in bezit |
