BMW 7ER REIHE
Dit kenteken behoort tot een BMW 7ER REIHE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €117.930. de personenauto beschikt over een 333 PK sterke 4398 cm³ 8-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 7ER REIHE (2001 - 2012)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 32help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €117.930 |
| Vermogen | 245 KW / 333 PK |
| Koppel | 450 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.3 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 11.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken KT-804-F. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 4 maart 2002 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 22 november 2016 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 4 maart 2002 |
| Eerste toelating Nederland | 22 november 2016 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €27.102Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type 7ER REIHE is €30.940 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €352 |
| FRIESLAND | €347 |
| DRENTHE | €347 |
| OVERIJSSEL | €334 |
| FLEVOLAND | €337 |
| GELDERLAND | €356 |
| UTRECHT | €339 |
| NOORD HOLLAND | €333 |
| ZUID HOLLAND | €365 |
| ZEELAND | €337 |
| NOORD BRABANT | €340 |
| LIMBURG | €342 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG NEDERLAND |
| Motorinhoud | 4398 cm³ |
| Aantal cylinders | 8 |
| Vermogen | 245 KW / 334 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | N62B44A |
| Tankinhoud | 88 L |
| Hoeveelheid motorolie | 8 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 14.1 L |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 15.5 L/100km (1:6.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 6.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 8.3 L/100km (1:12.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.0 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10.9 L/100km (1:9.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 263 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1945 kg |
| Massa ledig voertuig | 1845 kg |
| Toegestane max. massa | 2450 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2990 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (5029 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1902 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1470 mm) |
| Draaicirkel | 12.1 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 500 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 2 april 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 24 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 21 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
Keuring van 2 april 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 maart 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 maart 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 maart 2019
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt | 1x Rem- of parkeerremkabel gebroken |
Keuring van 27 maart 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 6 maart 2017 | Huidige eigenaar, 3328 dagen in bezit |
