AUDI Q5
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q5 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.208. de personenauto beschikt over een 230 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 228 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q5 (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 33help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.208 |
| Vermogen | 169 KW / 230 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.9 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 4.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken KG-954-L. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 16 september 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 16 september 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 16 september 2016 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 169 KW / 230 PK |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Motorcode | CNC |
| Tankinhoud | 75 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.6 L |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 8.6 L/100km (1:11.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.6 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.7 L/100km (1:14.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.9 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.4 L/100km (1:13.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 172 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1845 kg |
| Massa ledig voertuig | 1745 kg |
| Toegestane max. massa | 2380 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2816 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (895 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 0.9 meter (927 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4629 mm) tot 4.7 meter (4744 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1898 mm) tot 1.9 meter (1934 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2089 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1617 mm) tot 1.7 meter (1665 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 540 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1560 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 16 september 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 18 augustus 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 1 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 16 september 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 8 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
Recente tenaamstellingen
| 16 september 2016 | Huidige eigenaar, 3522 dagen in bezit |
