VOLVO XC90
Dit kenteken behoort tot een VOLVO XC90 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.166. de personenauto beschikt over een 185 PK sterke 2400 cm³ 5-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 190 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 (2009 - 2012)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 35help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | MPV |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.166 |
| Vermogen | 136 KW / 185 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Nog 5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 4 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken KG-888-F. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 14 januari 2010 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 15 oktober 2016 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 14 januari 2010 |
| Eerste toelating Nederland | 15 oktober 2016 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €9.708Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type XC90 is €18.601 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €745 |
| FRIESLAND | €739 |
| DRENTHE | €739 |
| OVERIJSSEL | €723 |
| FLEVOLAND | €727 |
| GELDERLAND | €749 |
| UTRECHT | €729 |
| NOORD HOLLAND | €722 |
| ZUID HOLLAND | €759 |
| ZEELAND | €726 |
| NOORD BRABANT | €730 |
| LIMBURG | €733 |
Motor
| Fabrikant | VOLVO CAR CORPORATION |
| Motorinhoud | 2400 cm³ |
| Aantal cylinders | 5 |
| Vermogen | 136 KW / 185 PK |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Motorcode | D5244T(4) |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 11.1 L/100km (1:9.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 9.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7 L/100km (1:14.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.3 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.5 L/100km (1:11.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 224 g/km |
| Milieuklasse | EURO 4 |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2144 kg |
| Massa ledig voertuig | 2044 kg |
| Toegestane max. massa | 2750 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2857 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4807 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1909 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1743 mm) tot 1.8 meter (1781 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 13 oktober 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 7 oktober 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Keuring van 3 oktober 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 14 september 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 14 september 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 september 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 september 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 24 september 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 1 december 2025 | Huidige eigenaar, 162 dagen in bezit |
| 15 oktober 2016 | 3334 dagen in bezit |
