MERCEDES-BENZ E 220 D
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ E 220 D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.149. de personenauto beschikt over een 194 PK sterke 1950 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 240 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.3 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 220 D (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 26help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.149 |
| Vermogen | 143 KW / 194 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.3 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 2088 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken KF-177-X. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 27 augustus 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 27 augustus 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 27 augustus 2016 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €565 |
| FRIESLAND | €560 |
| DRENTHE | €560 |
| OVERIJSSEL | €549 |
| FLEVOLAND | €552 |
| GELDERLAND | €568 |
| UTRECHT | €554 |
| NOORD HOLLAND | €549 |
| ZUID HOLLAND | €575 |
| ZEELAND | €551 |
| NOORD BRABANT | €554 |
| LIMBURG | €556 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 1950 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 143 KW / 195 PK |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Motorcode | 654920 |
| Tankinhoud | 50 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.3 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 12.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4 L/100km (1:25.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 25.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 105 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 ZD |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1680 kg |
| Massa ledig voertuig | 1580 kg |
| Toegestane max. massa | 2320 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2939 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4925 mm) tot 4.9 meter (4945 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1852 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2065 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1445 mm) tot 1.5 meter (1495 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 540 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 27 augustus 2020 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 8 juli 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 12 augustus 2020 | Huidige eigenaar, 2103 dagen in bezit |
