AUDI A4 AVANT
Dit kenteken behoort tot een AUDI A4 AVANT personenauto en heeft een nieuwwaarde van €52.795. de personenauto beschikt over een 190 PK sterke 1968 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A4 AVANT (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 7help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €52.795 |
| Vermogen | 140 KW / 190 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.9 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | 949 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2022 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken KD-170-F. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 8 augustus 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 8 augustus 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 8 augustus 2016 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €520 |
| FRIESLAND | €516 |
| DRENTHE | €516 |
| OVERIJSSEL | €505 |
| FLEVOLAND | €508 |
| GELDERLAND | €522 |
| UTRECHT | €510 |
| NOORD HOLLAND | €505 |
| ZUID HOLLAND | €529 |
| ZEELAND | €508 |
| NOORD BRABANT | €510 |
| LIMBURG | €512 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1968 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 140 KW / 191 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | DET |
| Tankinhoud | 40 L |
| Hoeveelheid motorolie | 4.7 L |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5 L/100km (1:20.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.0 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 3.7 L/100km (1:27.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 27.0 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.1 L/100km (1:24.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 24.4 km verder |
| CO2 uitstoot | 106 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1575 kg |
| Massa ledig voertuig | 1475 kg |
| Toegestane max. massa | 2120 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2828 mm) tot 2.8 meter (2831 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (880 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1025 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4726 mm) tot 4.9 meter (4851 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1842 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2022 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1393 mm) tot 1.5 meter (1457 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 505 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1510 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 4 september 2023 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 21 juli 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 augustus 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 25 augustus 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 4 september 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 28 november 2022 | Huidige eigenaar, 1229 dagen in bezit |
| 4 november 2022 | 24 dagen in bezit |
| 8 augustus 2016 | 2279 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 22 februari 2017
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP170115 |
| Omschrijving | Er kan een verkeerde mengverhouding in de ontstekingspatroon van de bestuurdersairbag, passagiersairbag en de gordelspanners zitten. Hierdoor werken de airbags en gordelspanners niet zoals bedoeld. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | De betreffende airbags en gordelspanners worden niet geactiveerd wanneer dit nodig is. |
| Mogelijk gevolg | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 16.892 (waarvan 111 in Nederland) |
