MERCEDES-BENZ CLS 220 D
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ CLS 220 D personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.183. de personenauto beschikt over een 170 PK sterke 2143 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 220 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CLS 220 D (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 6help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.183 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.6 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 280 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken KB-457-D. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 oktober 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 2 november 2017 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 oktober 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 2 november 2017 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €5.617Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type CLS 220 D is €6.985 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type CLS 220 D maar 4 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €610 |
| FRIESLAND | €605 |
| DRENTHE | €605 |
| OVERIJSSEL | €592 |
| FLEVOLAND | €596 |
| GELDERLAND | €613 |
| UTRECHT | €598 |
| NOORD HOLLAND | €592 |
| ZUID HOLLAND | €621 |
| ZEELAND | €595 |
| NOORD BRABANT | €598 |
| LIMBURG | €600 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 31 januari 2025
| Datum | 31 januari 2025 |
| Kilometerstand | 338.274 km |
| Vraagprijs | €11.950 |
| Plaats | Leeuwarden |
Advertentie van 31 december 2024
| Datum | 31 december 2024 |
| Kilometerstand | 338.274 km |
| Vraagprijs | €12.450 |
| Plaats | Leeuwarden |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2143 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 125 KW / 170 PK |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Motorcode | 651924 |
| Tankinhoud | 59 L |
| Hoeveelheid motorolie | 6.5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10.4 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 5.7 L/100km (1:17.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.5 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.4 L/100km (1:22.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 22.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.8 L/100km (1:20.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 126 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1845 kg |
| Massa ledig voertuig | 1745 kg |
| Toegestane max. massa | 2370 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2874 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (898 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.2 meter (1181 mm) |
| Lengte | 5.0 meter (4955 mm) tot 5.0 meter (4975 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1881 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2075 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1412 mm) tot 1.4 meter (1433 mm) |
| Draaicirkel | 11.18 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 590 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1550 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 augustus 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 9 augustus 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 oktober 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 31 oktober 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt | 1x Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
Keuring van 29 oktober 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 oktober 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 30 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 29 oktober 2018
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 18 april 2025 | Huidige eigenaar, 393 dagen in bezit |
| 19 oktober 2024 | 181 dagen in bezit |
| 25 september 2024 | 24 dagen in bezit |
| 2 november 2017 | 2519 dagen in bezit |
