LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Dit kenteken behoort tot een LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.171. de personenauto beschikt over een 149 PK sterke 1999 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 196 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER EVOQUE (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 59help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.171 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 110 KW / 149 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 18 KW / 24 PK |
| Brandstof | diesel, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Geen vervaldatum |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig is niet (meer) APK plichtig |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Onlogische tellerstand |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineAlleen de leasemaatschappij kan het voertuig tenaamstellen - OF mogelijk gestolen / in beslag genomen |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-960-JN. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 12 januari 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 12 januari 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 12 januari 2021 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €655 |
| FRIESLAND | €650 |
| DRENTHE | €649 |
| OVERIJSSEL | €636 |
| FLEVOLAND | €639 |
| GELDERLAND | €658 |
| UTRECHT | €642 |
| NOORD HOLLAND | €636 |
| ZUID HOLLAND | €667 |
| ZEELAND | €639 |
| NOORD BRABANT | €642 |
| LIMBURG | €645 |
Motor
| Fabrikant | JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
| Motorinhoud | 1999 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 110 KW / 150 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 18 KW / 25 PK |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Motorcode | 204DTD |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu - diesel
| Brandstofverbruik stad | 6.3 L/100km (1:15.9)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.9 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.8 L/100km (1:20.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.8 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.4 L/100km (1:18.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 142 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1948 kg |
| Massa ledig voertuig | 1848 kg |
| Toegestane max. massa | 2490 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2681 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4371 mm) tot 4.5 meter (4497 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1904 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1649 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | Geenhelp_outlineDit voertuig is niet (meer) APK-plichtig |
Recente tenaamstellingen
| 12 januari 2021 | Huidige eigenaar, 1946 dagen in bezit |
