AUDI Q7
Dit kenteken behoort tot een AUDI Q7 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €146.295. de personenauto beschikt over een 286 PK sterke 2967 cm³ 6-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | Q7 (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €146.295 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 210 KW / 286 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 8 KW / 10 PK |
| Brandstof | diesel, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 80 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-945-KV. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 25 januari 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 25 januari 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 25 januari 2021 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €835 |
| FRIESLAND | €828 |
| DRENTHE | €828 |
| OVERIJSSEL | €810 |
| FLEVOLAND | €814 |
| GELDERLAND | €839 |
| UTRECHT | €817 |
| NOORD HOLLAND | €809 |
| ZUID HOLLAND | €851 |
| ZEELAND | €814 |
| NOORD BRABANT | €818 |
| LIMBURG | €821 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 22 oktober 2025
| Datum | 22 oktober 2025 |
| Kilometerstand | 152.934 km |
| Vraagprijs | €79.876 |
| Plaats | De Westereen |
Advertentie van 21 september 2025
| Datum | 21 september 2025 |
| Kilometerstand | 152.934 km |
| Vraagprijs | €79.876 |
| Plaats | De Westereen |
Advertentie van 21 augustus 2025
| Datum | 21 augustus 2025 |
| Kilometerstand | 152.934 km |
| Vraagprijs (29 augustus 2025) | €79.876 |
| Vraagprijs (21 augustus 2025) | €86.947 |
| Plaats | De Westereen |
Advertentie van 21 juli 2025
| Datum | 21 juli 2025 |
| Kilometerstand | 152.934 km |
| Vraagprijs | €86.947 |
| Plaats | De Westereen |
Advertentie van 20 juni 2025
| Datum | 20 juni 2025 |
| Kilometerstand | 152.934 km |
| Vraagprijs | €86.947 |
| Plaats | De Westereen |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 2967 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 210 KW / 286 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 8 KW / 11 PK |
| Motorcode | DPX |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu - diesel
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.3 L/100km (1:13.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 192 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2275 kg |
| Massa ledig voertuig | 2175 kg |
| Toegestane max. massa | 3015 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2999 mm) tot 3.0 meter (3003 mm) |
| Lengte | 5.1 meter (5064 mm) tot 5.2 meter (5166 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (1970 mm) tot 2.0 meter (2017 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1666 mm) tot 1.8 meter (1784 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 25 januari 2026 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 25 november 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 4 december 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 12 november 2025 | Huidige eigenaar, 154 dagen in bezit |
| 5 juni 2025 | 160 dagen in bezit |
| 23 mei 2025 | 13 dagen in bezit |
| 25 januari 2021 | 1579 dagen in bezit |
