LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Dit kenteken behoort tot een LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.172. de personenauto beschikt over een 200 PK sterke 1997 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 216 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER EVOQUE (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 352help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.172 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 147 KW / 200 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 18 KW / 24 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 9.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-941-JS. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 25 februari 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 25 februari 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 25 februari 2021 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €352 |
| FRIESLAND | €347 |
| DRENTHE | €347 |
| OVERIJSSEL | €334 |
| FLEVOLAND | €337 |
| GELDERLAND | €356 |
| UTRECHT | €339 |
| NOORD HOLLAND | €333 |
| ZUID HOLLAND | €365 |
| ZEELAND | €337 |
| NOORD BRABANT | €340 |
| LIMBURG | €342 |
Motor
| Fabrikant | JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
| Motorinhoud | 1997 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 147 KW / 200 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 18 KW / 25 PK |
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Motorcode | PT204 |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | 9.6 L/100km (1:10.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.5 L/100km (1:15.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.6 L/100km (1:13.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 173 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1900 kg |
| Massa ledig voertuig | 1800 kg |
| Toegestane max. massa | 2430 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2681 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4371 mm) tot 4.5 meter (4497 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1904 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1649 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 25 februari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 11 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 4x Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
Recente tenaamstellingen
| 3 april 2021 | Huidige eigenaar, 1874 dagen in bezit |
| 30 maart 2021 | 4 dagen in bezit |
| 25 februari 2021 | 33 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 6 december 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220135 |
| Omschrijving | De ligging van de brandstofslang in de motorruimte is onjuist. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Brandstoflekkage op hete onderdelen kan brandgevaar opleveren. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Onbekend |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.969 (waarvan 5 in Nederland) |
Terugroepactie van 30 april 2021
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200525 |
| Omschrijving | Door mogelijke elektrische overbelasting in het 48V-systeem kan een storing van de MOSFET (Metal Oxide Semiconductor Field Effect Transistor) veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Een storing van de MOSFET kan opeenvolgende elektrische storingen veroorzaken, waardoor kortsluiting in de omvormer kan ontstaan. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 103.697 (waarvan 792 in Nederland) |
