BMW 430I
Dit kenteken behoort tot een BMW 430I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.162. de personenauto beschikt over een 258 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | 430I (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 6help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | coupe |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.162 |
| Vermogen | 190 KW / 258 PK |
| Koppel | 400 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.8 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 8 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-691-KH. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 21 januari 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 21 januari 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 21 januari 2021 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 6 februari 2025
| Datum | 6 februari 2025 |
| Kilometerstand | 46.000 km |
| Vraagprijs | €41.900 |
| Plaats | Heerenveen |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 190 KW / 259 PK |
| Motorcode | B48B20B |
| Tankinhoud | 59 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.25 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.8 L |
| Geluidsniveau stationair | 92 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.3 L/100km (1:13.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.8 L/100km (1:20.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.8 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.7 L/100km (1:17.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 131 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1620 kg |
| Massa ledig voertuig | 1520 kg |
| Toegestane max. massa | 2030 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2851 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (858 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1059 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4768 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1852 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2081 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1383 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 440 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 21 januari 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 17 januari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 11 april 2025 | Huidige eigenaar, 405 dagen in bezit |
| 10 april 2025 | 1 dagen in bezit |
| 6 februari 2025 | 63 dagen in bezit |
| 28 mei 2024 | 254 dagen in bezit |
| 21 januari 2021 | 1223 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 4 februari 2026
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP260037 |
| Omschrijving | De magneetschakelaar van de startmotor kan versneld slijten met kortsluiting tot gevolg. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Kortsluiting in de startmotor kan brand veroorzaken. BMW AG adviseert om het voertuig na het starten van de motor niet onbeheerd achter te laten. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 574.209 (waarvan 5.584 in Nederland) |
