MERCEDES-BENZ GLE 350 D 4MATIC
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ GLE 350 D 4MATIC personenauto en heeft een nieuwwaarde van €118.075. de personenauto beschikt over een 258 PK sterke 2987 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 225 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 7.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLE 350 D 4MATIC (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 11help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €118.075 |
| Vermogen | 190 KW / 258 PK |
| Koppel | 620 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.1 seconden |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 382 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2024 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | 1 openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-636-RS. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 27 maart 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 2 maart 2021 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 27 maart 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 2 maart 2021 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €23.469Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type GLE 350 D 4MATIC is €18.271 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €790 |
| FRIESLAND | €783 |
| DRENTHE | €783 |
| OVERIJSSEL | €766 |
| FLEVOLAND | €770 |
| GELDERLAND | €794 |
| UTRECHT | €773 |
| NOORD HOLLAND | €766 |
| ZUID HOLLAND | €805 |
| ZEELAND | €770 |
| NOORD BRABANT | €774 |
| LIMBURG | €777 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 2987 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 190 KW / 259 PK |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Motorcode | 642826 |
| Tankinhoud | 93 L |
| Hoeveelheid motorolie | 8 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.3 L/100km (1:13.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.2 L/100km (1:16.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.1 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.6 L/100km (1:15.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 179 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2185 kg |
| Massa ledig voertuig | 2085 kg |
| Toegestane max. massa | 2950 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2915 mm) |
| Lengte | 4.8 meter (4809 mm) tot 4.9 meter (4853 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1935 mm) tot 2.0 meter (1965 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2141 mm) |
| Hoogte | 1.7 meter (1743 mm) tot 1.9 meter (1855 mm) |
| Draaicirkel | 11.8 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 690 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 2010 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 29 maart 2025 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 29 maart 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 10 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 16 februari 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
Keuring van 1 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 2 maart 2021 | Huidige eigenaar, 1870 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 26 januari 2023
| Status | Openstaand |
| Referentienummer | MGP230032 |
| Omschrijving | Er kan water langs de achterzijde het voertuig binnendringen en in de uitsparing van het reservewiel terechtkomen in de kofferruimte. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Het water kan in contact komen met de regeleenheid van de brandstofpomp. Als gevolg daarvan kan de brandstoftoevoer naar de motor onderbroken worden waardoor de motor plotseling kan uitvallen met een ongeval als gevolg. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 164.143 (waarvan 3.767 in Nederland) |
