JEEP CHEROKEE
Dit kenteken behoort tot een JEEP CHEROKEE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.159. de personenauto beschikt over een 272 PK sterke 3239 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 206 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 8.1 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | JEEP |
| Model | CHEROKEE (2013 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 2help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.159 |
| Vermogen | 200 KW / 272 PK |
| Koppel | 315 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.1 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-621-SV. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 2 april 2014 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 23 februari 2021 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 2 april 2014 |
| Eerste toelating Nederland | 23 februari 2021 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €8.354Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type CHEROKEE is €8.354 (Geen oordeel)help_outlineOmdat dit type CHEROKEE maar 1 keer is geïmporteerd kan er geen BPM-oordeel gegeven worden |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €352 |
| FRIESLAND | €347 |
| DRENTHE | €347 |
| OVERIJSSEL | €334 |
| FLEVOLAND | €337 |
| GELDERLAND | €356 |
| UTRECHT | €339 |
| NOORD HOLLAND | €333 |
| ZUID HOLLAND | €365 |
| ZEELAND | €337 |
| NOORD BRABANT | €340 |
| LIMBURG | €342 |
Motor
| Fabrikant | CHRYSLER GROUP LLC |
| Motorinhoud | 3239 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 200 KW / 272 PK |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Motorcode | S |
| Tankinhoud | 60 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.6 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9.5 L |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 13.9 L/100km (1:7.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.2 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 7.7 L/100km (1:13.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.0 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10 L/100km (1:10.0)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.0 km verder |
| CO2 uitstoot | 232 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1892 kg |
| Massa ledig voertuig | 1792 kg |
| Toegestane max. massa | 2435 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2700 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4624 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1859 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1634 mm) tot 1.7 meter (1670 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 591 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1267 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 9 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 24 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 26 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt | 1x Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Keuring van 27 februari 2024
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt | 1x Mistachterlicht werkt niet (goed) |
Keuring van 9 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Schokdemper werkt niet (goed) |
Keuring van 2 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Recente tenaamstellingen
| 30 augustus 2022 | Huidige eigenaar, 1356 dagen in bezit |
| 27 juli 2022 | 34 dagen in bezit |
| 23 juli 2022 | 4 dagen in bezit |
| 18 maart 2022 | 127 dagen in bezit |
| 15 oktober 2021 | 154 dagen in bezit |
| 23 februari 2021 | 234 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 16 mei 2024
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP240164 |
| Omschrijving | De achterklepmodule is onvoldoende beschermd tegen vocht. Hierdoor kan water in de aansluitstekkers van de elektrische achterklepmodule binnendringen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Niet meer werken van de achterklepmodule en kans op brand door kortsluiting. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 219.287 (waarvan 187 in Nederland) |
Terugroepactie van 18 september 2019
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP190409 |
| Omschrijving | Een vastzittende koppeling in de transmissie kan ervoor zorgen dat de transmissie naar neutraal schakelt. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | Een spontaan verlies van aandrijfkracht. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 99.051 (waarvan 20 in Nederland) |
Terugroepactie van 3 juli 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP180318 |
| Omschrijving | De cruise-control wordt mogelijk niet uitgeschakeld bij een optredende fout in de communicatie met de motorregeleenheid. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Blijven werken van de cruise-control. Het voertuig blijft de snelheid of acceleratie handhaven. Het voertuig wordt gestopt door af te remmen en de versnelling in de vrijstand te zetten. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 199.573 (waarvan 28 in Nederland) |
Terugroepactie van 9 februari 2017
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP170081 |
| Omschrijving | Elektrische aansluitingen in de kabelboom van de transmissie maken mogelijk niet goed contact. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Een hogere elektrische weerstand in het elektrische circuit van de kabelboom. Dit geeft een stroringsmelding. De transmissie en daarmee de aandrijving van het voertuig valt dan spontaan uit. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 418.624 (waarvan 134 in Nederland) |
Terugroepactie van 11 april 2016
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP160130 |
| Omschrijving | De achterklepmodule is onvoldoende beschermd tegen vocht. Hierdoor kan waterinfiltratie in de aansluitstekkers van de elektrische achterklepmodule optreden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De achterklepmodule kan buiten werking raken, met kans op brand door kortsluiting. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 164.003 (waarvan 181 in Nederland) |
Terugroepactie van 12 februari 2016
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP150382 |
| Omschrijving | De ruitenwisserinstallatie is onvoldoende elektrisch geaard. Door de optredende elektrostatische energie kan de centrale regelmodule defect gaan. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De ruitenwisserinstallatie kan uitvallen. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 206.668 (waarvan 142 in Nederland) |
