AUDI E-TRON SPORTBACK 50
Dit kenteken behoort tot een AUDI E-TRON SPORTBACK 50 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.168. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.8 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | E-TRON SPORTBACK 50 (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 25help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | hatchback |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.168 |
| Vermogen | 230 KW / 313 PK |
| Koppel | 540 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.8 seconden |
| Brandstof | elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Nog 7.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-616-HN. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 december 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 december 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 30 december 2020 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €346 |
| FRIESLAND | €341 |
| DRENTHE | €340 |
| OVERIJSSEL | €327 |
| FLEVOLAND | €331 |
| GELDERLAND | €350 |
| UTRECHT | €333 |
| NOORD HOLLAND | €327 |
| ZUID HOLLAND | €358 |
| ZEELAND | €330 |
| NOORD BRABANT | €333 |
| LIMBURG | €336 |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Aantal electromotoren | 2 |
| Vermogen | 230 KW / 313 PK |
| Motorcode | EAS |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 71 kWh |
| Actieradius | 351 KM |
| Gewicht | 580 kg |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de bodem |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2445 kg |
| Massa ledig voertuig | 2345 kg |
| Toegestane max. massa | 3040 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2928 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (928 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1045 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4901 mm) tot 5.0 meter (5014 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1935 mm) tot 2.0 meter (1976 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.2 meter (2189 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1581 mm) tot 1.7 meter (1673 mm) |
| Draaicirkel | 12.2 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 615 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1665 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 30 december 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 24 december 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 25 april 2025 | Huidige eigenaar, 382 dagen in bezit |
| 15 april 2025 | 10 dagen in bezit |
| 30 december 2020 | 1567 dagen in bezit |
