JAGUAR I-PACE
Dit kenteken behoort tot een JAGUAR I-PACE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.208. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | JAGUAR |
| Model | I-PACE (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 461help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.208 |
| Vermogen | 236 KW / 321 PK |
| Koppel | 500 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.4 seconden |
| Brandstof | elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | Geen vervaldatum |
| APK Aandachtspunten | (Nog) nooit gekeurdDit voertuig is niet (meer) APK plichtig |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2021 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-609-KV. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 30 december 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 30 december 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 30 december 2020 |
| Geïmporteerd (destijds) | Nee |
| Geëxporteerd | Ja |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €306 |
| FRIESLAND | €302 |
| DRENTHE | €301 |
| OVERIJSSEL | €289 |
| FLEVOLAND | €293 |
| GELDERLAND | €309 |
| UTRECHT | €295 |
| NOORD HOLLAND | €289 |
| ZUID HOLLAND | €317 |
| ZEELAND | €292 |
| NOORD BRABANT | €296 |
| LIMBURG | €297 |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Aantal electromotoren | 2 |
| Vermogen | 236 KW / 321 PK |
| Motorcode | TZ-204-X-S-A |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 90 kWh |
| Actieradius | 470 KM |
| Gewicht | 606 kg |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | Onder de bodem |
Electromotor (Vooras)
| Vermogen | 160 PK |
| Koppel | 250 NM |
Electromotor (Achteras)
| Vermogen | 160 PK |
| Koppel | 250 NM |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2244 kg |
| Massa ledig voertuig | 2144 kg |
| Toegestane max. massa | 2670 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.0 meter (2990 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4682 mm) tot 4.7 meter (4694 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1895 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.1 meter (2139 mm) |
| Hoogte | 1.5 meter (1548 mm) tot 1.6 meter (1566 mm) |
| Draaicirkel | 12.39 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 505 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1163 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven, 350 mm |
| Remmen achter | Geventileerde schijven, 325 mm |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | Geenhelp_outlineDit voertuig is niet (meer) APK-plichtig |
Recente tenaamstellingen
| 30 december 2020 | Huidige eigenaar, 1968 dagen in bezit |
