AUDI A4 AVANT
Dit kenteken behoort tot een AUDI A4 AVANT personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.180. de personenauto beschikt over een 251 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | A4 AVANT (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 12help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.180 |
| Vermogen | 185 KW / 251 PK |
| Koppel | 370 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 7 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-577-FZ. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 1 april 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 12 december 2020 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 1 april 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 12 december 2020 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €3.961Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type A4 AVANT is €3.476 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 185 KW / 252 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | CYR |
| Tankinhoud | 58 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.2 L |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.9 L/100km (1:12.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.7 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.5 L/100km (1:18.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 18.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 L/100km (1:15.6)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.6 km verder |
| CO2 uitstoot | 147 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1615 kg |
| Massa ledig voertuig | 1515 kg |
| Toegestane max. massa | 2130 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2828 mm) tot 2.8 meter (2830 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (880 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (1025 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4726 mm) tot 4.8 meter (4850 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1842 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2022 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1393 mm) tot 1.5 meter (1457 mm) |
| Draaicirkel | 11.6 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 505 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1510 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 11 december 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 december 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 6 december 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 9 december 2022
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 december 2020
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 12 december 2020 | Huidige eigenaar, 1986 dagen in bezit |
