AUDI S3 CABRIOLET
Dit kenteken behoort tot een AUDI S3 CABRIOLET personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.158. de personenauto beschikt over een 301 PK sterke 1984 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 250 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.4 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | AUDI |
| Model | S3 CABRIOLET (2014 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 31help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | cabriolet |
| Kleur | BLAUW |
| Nieuwprijs | €72.158 |
| Vermogen | 221 KW / 301 PK |
| Koppel | 380 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.4 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 6 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Vervalt over 9 dagen |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-565-TB. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 15 januari 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 11 maart 2021 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 15 januari 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 11 maart 2021 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €5.244Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type S3 CABRIOLET is €6.620 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Motor
| Fabrikant | AUDI AG |
| Motorinhoud | 1984 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 221 KW / 301 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Motorcode | CJX |
| Tankinhoud | 55 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5.7 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 10 L |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 9 L/100km (1:11.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.1 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.1 L/100km (1:14.1)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.1 km verder |
| CO2 uitstoot | 165 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1695 kg |
| Massa ledig voertuig | 1595 kg |
| Toegestane max. massa | 2060 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.6 meter (2594 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.9 meter (874 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.0 meter (964 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4421 mm) tot 4.5 meter (4529 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1793 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (1960 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1366 mm) tot 1.4 meter (1409 mm) |
| Draaicirkel | 10.9 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 285 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 645 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 31 mei 2026 (Verloopt binnenkort)help_outlineDe APK van dit voertuig verloopt binnen 2 maanden! |
Eerdere keuringen
Keuring van 26 mei 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 22 mei 2024
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 17 mei 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 19 mei 2022
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Band beschadigd |
| Aandachtspunt | 1x Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
Recente tenaamstellingen
| 11 maart 2021 | Huidige eigenaar, 1897 dagen in bezit |
