BMW X1 XDRIVE25I
Dit kenteken behoort tot een BMW X1 XDRIVE25I personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.153. de personenauto beschikt over een 231 PK sterke 1998 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 235 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 6.5 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | BMW |
| Model | X1 XDRIVE25I (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 20help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | WIT |
| Nieuwprijs | €72.153 |
| Vermogen | 170 KW / 231 PK |
| Koppel | 350 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 6.5 seconden |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd met een laag BPM bedrag |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-539-RL. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 16 februari 2017 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 24 maart 2021 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een laag BPM-bedrag. Dit betekent dat er mogelijk een schade was tijdens het importeren.
Het is raadzaam om extra nauwkeurig het voertuig te inspecteren. Matige herstelwerkzaamheden kunnen de structuele integriteit van het voertuig negatief beïnvloeden met alle gevolgen van dien.
| Eerste toelating wereldwijd | 16 februari 2017 |
| Eerste toelating Nederland | 24 maart 2021 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €3.890Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type X1 XDRIVE25I is €5.684 (Laag)help_outlineMogelijk(!) is dit voertuig met schade geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €267 |
| FRIESLAND | €263 |
| DRENTHE | €263 |
| OVERIJSSEL | €253 |
| FLEVOLAND | €256 |
| GELDERLAND | €270 |
| UTRECHT | €257 |
| NOORD HOLLAND | €253 |
| ZUID HOLLAND | €276 |
| ZEELAND | €255 |
| NOORD BRABANT | €258 |
| LIMBURG | €260 |
Motor
| Fabrikant | BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
| Motorinhoud | 1998 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 170 KW / 232 PK |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Motorcode | B48A20B |
| Tankinhoud | 61 L |
| Hoeveelheid motorolie | 5 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 6.8 L |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 7.8 L/100km (1:12.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 5.8 L/100km (1:17.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 17.2 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.6 L/100km (1:15.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 152 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1615 kg |
| Massa ledig voertuig | 1515 kg |
| Toegestane max. massa | 2140 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2670 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4439 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1821 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1598 mm) |
| Draaicirkel | 11.4 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 505 L |
| Inhoud kofferbak (maximaal) | 1550 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 23 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 18 februari 2026
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt | 1x Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Keuring van 26 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 7 maart 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 23 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 8 november 2022 | Huidige eigenaar, 1278 dagen in bezit |
| 14 oktober 2022 | 25 dagen in bezit |
| 24 maart 2021 | 569 dagen in bezit |
