VOLVO V90
Dit kenteken behoort tot een VOLVO V90 personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.205. de personenauto beschikt over een 197 PK sterke 1969 cm³ 4-cylinder motor.Algemene kenmerken
| Merk | VOLVO |
| Model | V90 (2020 - heden)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 27help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.205 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 145 KW / 197 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 10 KW / 13 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 8 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 10.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen keuring |
| Importcheck | Origineel Nederlands voertuig |
| Tellerstand | Logische tellerstand (NAP)De laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-535-VD. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 15 maart 2021 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is in Nederland geleverd.
| Eerste toelating wereldwijd | 15 maart 2021 |
| Eerste toelating Nederland | 15 maart 2021 |
| Geïmporteerd | Nee |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 30 januari 2026
| Datum | 30 januari 2026 |
| Kilometerstand | 125.000 km |
| Vraagprijs | €32.000 |
| Plaats | Gasselternijveen |
Motor
| Fabrikant | Leeg |
| Motorinhoud | 1969 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 145 KW / 197 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 10 KW / 14 PK |
| Motorcode | B420T6 |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | 8.1 L/100km (1:12.3)1 liter brandstof brengt dit voertuig 12.3 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 4.9 L/100km (1:20.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 20.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| CO2 uitstoot | 139 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 AP |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1826 kg |
| Massa ledig voertuig | 1726 kg |
| Toegestane max. massa | 2350 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.9 meter (2941 mm) |
| Lengte | 4.9 meter (4945 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1890 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1442 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 27 maart 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 27 maart 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 14 juni 2024 | Huidige eigenaar, 701 dagen in bezit |
| 8 februari 2024 | 127 dagen in bezit |
| 14 oktober 2021 | 847 dagen in bezit |
| 9 oktober 2021 | 5 dagen in bezit |
| 6 oktober 2021 | 3 dagen in bezit |
| 15 maart 2021 | 205 dagen in bezit |
