LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Dit kenteken behoort tot een LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.192. de personenauto beschikt over een 200 PK sterke 1997 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 216 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER EVOQUE (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 180help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Nieuwprijs | €72.192 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 147 KW / 200 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 18 KW / 24 PK |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 16 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-325-SN. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 19 september 2019 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 5 maart 2021 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 19 september 2019 |
| Eerste toelating Nederland | 5 maart 2021 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €14.078Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type RANGE ROVER EVOQUE is €12.416 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €352 |
| FRIESLAND | €347 |
| DRENTHE | €347 |
| OVERIJSSEL | €334 |
| FLEVOLAND | €337 |
| GELDERLAND | €356 |
| UTRECHT | €339 |
| NOORD HOLLAND | €333 |
| ZUID HOLLAND | €365 |
| ZEELAND | €337 |
| NOORD BRABANT | €340 |
| LIMBURG | €342 |
Motor
| Fabrikant | JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
| Motorinhoud | 1997 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen (verbrandingsmotor) | 147 KW / 200 PK |
| Vermogen (elektromotor) | 18 KW / 25 PK |
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Motorcode | PT204 |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | 9.6 L/100km (1:10.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 10.4 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6.5 L/100km (1:15.4)1 liter brandstof brengt dit voertuig 15.4 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.6 L/100km (1:13.2)1 liter brandstof brengt dit voertuig 13.2 km verder |
| CO2 uitstoot | 173 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1900 kg |
| Massa ledig voertuig | 1800 kg |
| Toegestane max. massa | 2430 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.7 meter (2681 mm) |
| Lengte | 4.4 meter (4371 mm) tot 4.5 meter (4497 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1904 mm) |
| Hoogte | 1.6 meter (1649 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 20 september 2027 |
Eerdere keuringen
Keuring van 5 september 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 20 september 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 5 maart 2021 | Huidige eigenaar, 1903 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 6 december 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220135 |
| Omschrijving | De ligging van de brandstofslang in de motorruimte is onjuist. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Brandstoflekkage op hete onderdelen kan brandgevaar opleveren. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Onbekend |
| Aantal getroffen voertuigen | 1.969 (waarvan 5 in Nederland) |
Terugroepactie van 30 april 2021
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP200525 |
| Omschrijving | Door mogelijke elektrische overbelasting in het 48V-systeem kan een storing van de MOSFET (Metal Oxide Semiconductor Field Effect Transistor) veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Een storing van de MOSFET kan opeenvolgende elektrische storingen veroorzaken, waardoor kortsluiting in de omvormer kan ontstaan. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Het belasten van het milieu |
| Aantal getroffen voertuigen | 103.697 (waarvan 792 in Nederland) |
