MERCEDES-BENZ MARCO POLO
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ MARCO POLO personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.179. de personenauto beschikt over een 239 PK sterke 1950 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 210 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | MARCO POLO (2019 - 2021)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 5help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | kampeerwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €72.179 |
| Vermogen | 176 KW / 239 PK |
| Brandstof | diesel |
| Versnellingsbak | Automaat, 9 versnellingen |
| Aandrijving | Vierwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 2.5 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-317-VT. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 6 augustus 2020 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 23 maart 2021 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een normaal BPM-bedrag. Dit betekent dat er waarschijnlijk geen sprake was van een schade tijdens het importeren.
Natuurlijk is het wel mogelijk dat er voor of na het importeren een schade is ontstaan. Het is daarom belangrijk om altijd oplettend te blijven bij een inspectie.
| Eerste toelating wereldwijd | 6 augustus 2020 |
| Eerste toelating Nederland | 23 maart 2021 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €17.354Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type MARCO POLO is €16.821 (Normaal)help_outlineDit voertuig is waarschijnlijk(!) schadevrij geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal. Ook zijn deze bedragen exclusief een eventuele fijnstoftoeslag.
| GRONINGEN | €485 |
| FRIESLAND | €481 |
| DRENTHE | €481 |
| OVERIJSSEL | €470 |
| FLEVOLAND | €472 |
| GELDERLAND | €487 |
| UTRECHT | €474 |
| NOORD HOLLAND | €470 |
| ZUID HOLLAND | €494 |
| ZEELAND | €472 |
| NOORD BRABANT | €475 |
| LIMBURG | €477 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 18 februari 2025
| Datum | 18 februari 2025 |
| Kilometerstand | 69.000 km |
| Vraagprijs | €77.500 |
| Plaats | Sint-Michielsgestel |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 1950 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Vermogen | 176 KW / 240 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Motorcode | 654 |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.9 L/100km (1:14.5)1 liter brandstof brengt dit voertuig 14.5 km verder |
| CO2 uitstoot | 180 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 DG |
Gewichten
| Massa rijklaar | 2565 kg |
| Massa ledig voertuig | 2465 kg |
| Toegestane max. massa | 3200 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 3.2 meter (3200 mm) |
| Lengte | 5.1 meter (5140 mm) tot 5.3 meter (5269 mm) |
| Breedte | 1.9 meter (1928 mm) |
| Hoogte | 2.0 meter (1956 mm) tot 2.0 meter (1980 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 6 augustus 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 11 juli 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 18 juli 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 26 april 2023 | Huidige eigenaar, 1121 dagen in bezit |
| 23 maart 2021 | 764 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 25 april 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220167 |
| Omschrijving | Door inwendige lekkage van de koelvloeistofpomp kan er koelvloeistof in het vacuumsysteem komen. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Stijging van de temperatuur van de onderdelen kunnen leiden tot brandgevaar. De rembekrachtiger kan na verloop van tijd worden beschadigd waardoor de remmen niet bekrachtigd worden. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade |
| Aantal getroffen voertuigen | 68.042 (waarvan 1.267 in Nederland) |
Terugroepactie van 19 augustus 2022
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP220039 |
| Omschrijving | Er kan onopgemerkte schade aan een elektrische bedradingsbundel ontstaan wanneer de extra accu wordt gedemonteerd of gemonteerd. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Gemiddeld) | De beschadigde bedradingsbundel kan leiden tot functiebeperkingen of een uitval. In geval van kortsluiting kan brandgevaar niet worden uitgesloten. |
| Mogelijk gevolg | Brand met letselschade, Onbekend |
| Aantal getroffen voertuigen | 9.800 (waarvan 34 in Nederland) |
