ALFA ROMEO GIULIA QUADRIFOGLIO
Dit kenteken behoort tot een ALFA ROMEO GIULIA QUADRIFOGLIO personenauto en heeft een nieuwwaarde van €117.942. de personenauto beschikt over een 510 PK sterke 2891 cm³ 6-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 307 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | ALFA ROMEO |
| Model | GIULIA QUADRIFOGLIO (2016 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 20help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Nieuwprijs | €117.942 |
| Vermogen | 375 KW / 510 PK |
| Brandstof | benzine |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
Snelle check
| Verzekerd | Nee |
| APK Vervaldatum | 54 dagen geleden verlopen |
| APK Aandachtspunten | 2 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd met een laag BPM bedrag |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2025 |
| Tenaamstellen mogelijk | Neehelp_outlineDit voertuig is reeds geëxporteerd |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken K-140-FH. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 24 november 2016 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 27 november 2020 geïmporteerd naar Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd met een laag BPM-bedrag. Dit betekent dat er mogelijk een schade was tijdens het importeren.
Het is raadzaam om extra nauwkeurig het voertuig te inspecteren. Matige herstelwerkzaamheden kunnen de structuele integriteit van het voertuig negatief beïnvloeden met alle gevolgen van dien.
| Eerste toelating wereldwijd | 24 november 2016 |
| Eerste toelating Nederland | 27 november 2020 |
| Geïmporteerd (destijds) | Ja |
| Geëxporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €1.808Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type GIULIA QUADRIFOGLIO is €13.829 (Zeer laag)help_outlineMogelijk(!) is dit voertuig met schade geïmporteerd |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €296 |
| FRIESLAND | €291 |
| DRENTHE | €291 |
| OVERIJSSEL | €280 |
| FLEVOLAND | €283 |
| GELDERLAND | €299 |
| UTRECHT | €285 |
| NOORD HOLLAND | €280 |
| ZUID HOLLAND | €306 |
| ZEELAND | €282 |
| NOORD BRABANT | €285 |
| LIMBURG | €287 |
Advertentiehistorie
Advertentie van 12 april 2025
| Datum | 12 april 2025 |
| Kilometerstand | 92.360 km |
| Vraagprijs | Onbekend |
| Plaats | Amsterdam |
Motor
| Fabrikant | ALFA ROMEO S.P.A. |
| Motorinhoud | 2891 cm³ |
| Aantal cylinders | 6 |
| Vermogen | 375 KW / 511 PK |
| Topsnelheid | 307 km/h |
| Motorcode | 670050436 |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
Verbruik en milieu
| Brandstofverbruik stad | 12.8 L/100km (1:7.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 7.8 km verder |
| Brandstofverbruik snelweg | 6 L/100km (1:16.7)1 liter brandstof brengt dit voertuig 16.7 km verder |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.5 L/100km (1:11.8)1 liter brandstof brengt dit voertuig 11.8 km verder |
| CO2 uitstoot | 198 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1655 kg |
| Massa ledig voertuig | 1555 kg |
| Toegestane max. massa | 2100 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2820 mm) |
| Lengte | 4.6 meter (4639 mm) |
| Breedte | 2.0 meter (2024 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1426 mm) |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 21 februari 2026 (Verlopen)help_outlineDit voertuig heeft geen geldige APK meer! |
Eerdere keuringen
Keuring van 21 februari 2025
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 1x Stadslicht werkt niet (goed) |
Keuring van 2 maart 2021
| Resultaat | Goedgekeurd na reparatie |
| Aandachtspunt | 2x Dimlicht onjuist afgesteld |
Recente tenaamstellingen
| 23 september 2021 | Huidige eigenaar, 1666 dagen in bezit |
| 21 april 2021 | 155 dagen in bezit |
| 11 december 2020 | 131 dagen in bezit |
| 27 november 2020 | 14 dagen in bezit |
