MERCEDES-BENZ C 350 E
Dit kenteken behoort tot een MERCEDES-BENZ C 350 E personenauto en heeft een nieuwwaarde van €72.161. de personenauto beschikt over een 211 PK sterke 1991 cm³ 4-cylinder motor en heeft een topsnelheid van 246 km/h. Vanuit stilstand bereikt dit voertuig in 5.9 seconden 100 km/h.Algemene kenmerken
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 350 E (2015 - 2019)help_outlineDe periode waarin dit model is verkocht |
| Aantal in Nederland | 819help_outlineDit zijn auto's met exact dezelfde motor en versnellingsbak |
| Inrichting | stationwagen |
| Kleur | ROOD |
| Nieuwprijs | €72.161 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Koppel | 600 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.9 seconden |
| Brandstof | benzine, elektrisch |
| Versnellingsbak | Automaat, 7 versnellingen |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
Snelle check
| Verzekerd | Ja |
| APK Vervaldatum | Nog 7 maanden APK |
| APK Aandachtspunten | 0 in de afgelopen twee keuringen |
| Importcheck | Geïmporteerd |
| Tellerstand | Geen oordeelDe laatste registratie was in 2026 |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
| Openstaande terugroepacties | Geen openstaande terugroepactie(s) |
Meldingen ontvangen
Ontvang als eerste meldingen van Voertuigcheck.com over nieuwe terugroepacties, advertenties, tenaamstellingen en APK-verval voor kenteken JZ-581-L. Vul het formulier in om meldingen te activeren voor gebeurtenissen naar jouw keuze.
Door op 'Aanmelden' te klikken ga je akkoord met ons Privacy statement
Historie
Dit voertuig is op 17 december 2015 voor het eerst de weg op gegaan. Het voertuig is op 4 augustus 2016 geïmporteerd naar Nederland.
Er kan geen oordeel gegeven worden aan het BPM-bedrag waarmee het voertuig is geïmporteerd. Dit gebeurt als het voertuig ouder dan 10 jaar is of als er te weinig gelijkwaardige voertuigen geïmporteerd zijn.
| Eerste toelating wereldwijd | 17 december 2015 |
| Eerste toelating Nederland | 4 augustus 2016 |
| Geïmporteerd | Ja |
BPM-bedragEen laag BPM-bedrag kan(!) duiden op een schade tijdens het importeren | €393Het gemiddelde BPM-bedrag bij dit type C 350 E is €445 (Geen oordeel)help_outlineAlleen voertuigen jonger dan 10 jaar komen in aanmerking voor een BPM-oordeel. |
Wegenbelasting
De onderstaande bedragen zijn per kwartaal.
| GRONINGEN | €324 |
| FRIESLAND | €319 |
| DRENTHE | €319 |
| OVERIJSSEL | €307 |
| FLEVOLAND | €310 |
| GELDERLAND | €327 |
| UTRECHT | €312 |
| NOORD HOLLAND | €307 |
| ZUID HOLLAND | €335 |
| ZEELAND | €310 |
| NOORD BRABANT | €313 |
| LIMBURG | €315 |
Motor
| Fabrikant | DAIMLER AG |
| Motorinhoud | 1991 cm³ |
| Aantal cylinders | 4 |
| Aantal electromotoren | 1 |
| Vermogen | 155 KW / 211 PK |
| Topsnelheid | 246 km/h |
| Motorcode | 274920 |
| Tankinhoud | 50 L |
| Hoeveelheid motorolie | 7 L |
| Hoeveelheid koelvloeistof | 9 L |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
Accu
| Capaciteit | 6.38 kWh |
| Gewicht | 100 kg |
| Soort | Lithium-ion (Li-ion) |
| Bevestigingsplaats | In de kofferbak |
Electromotor (In de versnellingsbak)
| Vermogen | 82 PK |
| Koppel | 340 NM |
Verbruik en milieu - benzine
| Brandstofverbruik stad | Onbekend |
| Brandstofverbruik snelweg | Onbekend |
| Brandstofverbruik gecombineerd | Onbekend |
| CO2 uitstoot | 49 g/km |
| Milieuklasse | EURO 6 W |
Gewichten
| Massa rijklaar | 1840 kg |
| Massa ledig voertuig | 1740 kg |
| Toegestane max. massa | 2305 kg |
Ruimte en afmetingen
| Wielbasis | 2.8 meter (2840 mm) |
Overhang (voor)De afstand tussen het midden van het voorwiel en de voorkant van het voertuig | 0.8 meter (790 mm) |
Overhang (achter)De afstand tussen het midden van het achterwiel en de achterkant van het voertuig | 1.1 meter (1056 mm) |
| Lengte | 4.7 meter (4707 mm) tot 4.8 meter (4771 mm) |
| Breedte | 1.8 meter (1810 mm) tot 1.8 meter (1839 mm) |
| Breedte (inclusief spiegels) | 2.0 meter (2020 mm) |
| Hoogte | 1.4 meter (1435 mm) tot 1.5 meter (1467 mm) |
| Draaicirkel | 11.22 M |
| Inhoud kofferbak (minimaal) | 335 L |
Remmen
| Remmen voor | Geventileerde schijven |
| Remmen achter | Geventileerde schijven |
APK
De algemene periodieke keuring (APK) is een verplichte keuring voor voertuigen in Nederland om de veiligheid en milieuprestaties te controleren.
Een benzineauto moet na vier jaar voor het eerst gekeurd worden. Vervolgens om de twee jaar totdat de auto acht jaar oud is. Bij een dieselauto is de frequentie hoger. Na drie jaar is de eerste keuring. Vervolgens moet de auto elk jaar gekeurd worden.
Belangrijke controlepunten zijn remmen, verlichting, uitlaatgassen en registratiegegevens. Na goedkeuring ontvang je een keuringsbewijs.
| Vervaldatum APK | 7 december 2026 |
Eerdere keuringen
Keuring van 7 november 2025
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 7 december 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 15 februari 2023
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 11 februari 2021
| Resultaat | Goedgekeurd |
Keuring van 3 oktober 2019
| Resultaat | Goedgekeurd |
Recente tenaamstellingen
| 16 februari 2021 | Huidige eigenaar, 1915 dagen in bezit |
| 11 februari 2021 | 5 dagen in bezit |
| 1 februari 2017 | 1471 dagen in bezit |
Terugroepacties
Dit voertuig heeft te maken (gehad) met één of meerdere terugroepacties. In het onderstaande overzicht worden de problemen, gevolgen en instructies voor het verhelpen getoond.
Terugroepacties zijn er om defecte of gevaarlijke onderdelen te herstellen, waardoor de veiligheid van bestuurders, passagiers en andere weggebruikers wordt gewaarborgd.
Terugroepactie van 17 mei 2018
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
| Referentienummer | MGP170608 |
| Omschrijving | De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden. |
| Mogelijk gevaar (Risico: Ernstig) | Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten. |
| Mogelijk gevolg | Een (verkeers)ongeval met letselschade, Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Aantal getroffen voertuigen | 91.313 (waarvan 13.226 in Nederland) |
